orada bu bütün dinler, ateistler ve deistler için yapılmaktadır. adamlar yasalarla inançları veya inançsızlığı koruma altına alıyor.
yani orada oruç tutmuyor diye bir ateist dövsen de 6 aydan daha fazla hapis cezası alırsın türkiye'deki gibi cezasız yırtmazsın.
özellikle bu isveç, hollanda, belçika, norveç ve bunlar kadar olmasa da almanya bu çok-kültürlükçü liberal ve solcu salaklar yüzünden kendi sonunu hazırlıyorlar. hatta norveç, kendi ülkesinde yaşasa bilmem hangi ayının dördüncü eşi olacak birini norveç kültür bakanı yapmıştı. benim ısrarla anlamadığım olay şu; ulan bir medeni ve modern avrupa'lı nasıl dayanıyor bu zırvalıklara. bir isveçli, çocuğunun anaokulunda bir burkalı tarafından eğitilmesini mi istiyor? bu adamların kitabında cihad diye bir kavram arkadaşım- cihadın aşırı sağ uyduruğu olduğunu iddia eden anti-faşist angutlar da var tabi- bu kadar gevşemek ne diye?

ben fahri bir isveçli olarak bu kararı protesto ediyorum. meydanı isveç gençlerine açın, göçmenler dışarı ulan!
hakeden dinsize müebbet vermesi gereken ülkedir.
şimdi bu isveçliler de ne kadan da yobaz el kol da keserler çarşambada oturuyorlarmış düşünceye özgürlük yok hde hödöadvhjyttç.