bugün

içimi çok kolay olan kolonyanın markasıdır.
vücut spreyleri, losyonları da bulunan marka. hatta bunlar oldukça çeşitli. çikolatalı, kavunlu, kırmızı elmalı falan gibi envai çeşit kreme ulaşabiliyorsunuz. yılbaşı için indirime de girmiş. 3'lü setleri 40 yerine 5 liraya satıyorlar.
kolonyacı amcadır.

system error kolonyolarıyla yakın zamanda kendisine rakip olacağım.*
kafada yer etmiş on isimden biridir kim olduğunu çıkaramzsın falan ama o adam kolonyacıdır işte.
Kokusu keskindir, nefes nefes üstüne çekerim bundan, mesai arası kendime getirir.
çocukken reklamındaki melodisini dilime dolayarak evde odadan odaya dolaştığım markadır. hatta şöyle hatırlatayım:

" eyüp sabriii tunceeer"
eyüp, sabri ve tuncer isimli 3 kafadar tarafından kurulduğu izlenimi olan kolonya markası.
daha iyisi yoktur, limon kolonyasından başka, kadınteni, paris gecesi, hatıralar, altın damla, ve şahsımın favorisi beyazzambak isimli kolonyalar üreten ankara markasıdır.
sanırım bir de kardeşinin kurduğu kolonyacı vardır ki (bkz: ömer abdi tuncer)
özellikle reklamındaki melodi akıllara kazınmış kolonya üreticisi.
türkiye'nin en güzel kolonya üreten şirketidir. ismi hep komik gelmiştir. 3 oğlum olsun adlarını eyüp sabri tuncer koymak istiyordum ki sabri sarıoğluna kadar.
en fonetik kolonya markasıdır.
hayatımın kolonyası ve reklamıdır.
Yıllar yılı (Eyüp Sabri Tuncer) şair zannetmiştim bunu, ta ki bir bayram sabahı acı gerçekle karşılaşana kadar.
oda spreyinde başarılı bir marka değil. lavanta esintisi var mesela. denemeyin berbat kokuyor.
kamil koç'ta dağıtılan mendillerin üreticisi.
kolonyada gelinen son nokta.
yok artık dediğim marka adam adını soyadını marka yapmış yetmemiş ikinci adınıda koymuş markaya az daha kassa tc kimlik numarasınıda koyardı.

isim konusunda tek rakibi kemal kükrer .
ilk başlarda merdiven altı üretim yapan ve şu an türkiye nin en büyük kolonyağı pazarına sahip eyüp sabri tuncer adlı vatandaşın kurduğu bir kolonya markasıdır.
ayrıca şişelerin üzerinde kör alfabesi vardır.
en kaliteli üç büyük arasındadır.
Kaliteli bir kolonya markasıdır. Şimdi yavaş yavaş kozmetiğede el atıyor.
çok merak ettiğim bi abi. belki fotoğrafı vardır diye geldim buraya, yokmuş.
olur olmaz zamanlarda aklıma gelen bir eyüp sabri tuncer, iki toprak sergen. ikisi de gizemli karakterler bence.
kolonya süper.
gül suyu kötü olan olan marka hatta berbattır.
Limon kolonyası ömür boyu vazgeçemeyeceğim nadir ürünlerden. Yolculuklarda sürekli midesi bulanan biri olarak bu kolonyayı üretenlere minnettarım.
önümüzdeki dört günün en popüler firması.
Tanzimat dönemi yazarlarındandır.
Türk edebiyatının kıyıda köşede kalmış önemli eserlerinden olan ''limon ağacı ve sardunyalar''ın yazarıdır.
ayrıca ahmet mithat efendi'nin komşusudur.
limon cicekleri adli sarkisi ile patlamis turkucu.