bugün

bir serzenişin bir başkaldırının giriş cümlesi.

şimdi bakıyorum silik kutusuna. ne var? entry. neden var? yok bakınızmış yok bilmem ne.

eyy moderatörler, bakınız vermeyi sizden öğrenecek değiliz.

zaten bunların yaptıklarınız moderatörlükle falan da alakası yok.

oysa biz ne yaptık. bu kadar kısa sürede 40 başlık açmışız, 200 entry girmişiz. daha bugün iki resim eklemişiz. peki siz ne yaptınız soruyorum? varsa yoksa silmek. silici olmuşsunuz sizler silici.
Baktım ki günlerdir entrylerimi silip duruyorsunuz. Tamam. Uygun değildir. Peki bir insana aleni olarak çok ağır bir hakaret eden bir yazara neden ceza vermiyorsunuz? Sebebi aleni olarak bana hakaret etmemesiymiş. Peki ben senin babanın oğlumuyum ha bana etmiş ha birine etmiş. Sözlük kurallarına aykırı değil mi bu? Formata uygun değil diye hergün entry silerken aleni olarak birine tecavüzcü demiş birini çaylak yapmamanızın nedeni nedir bunu öğrenmek istiyorum. Çok mu meraklıyız sözlüğünüze. Moderatör iseniz moderatörlüğünüzü yapın ha benim gibi ona buna yürüyen adamlar iseniz söyleyin bilelim hiçbişey skimizde olmasın. Nasıl?

tarzında entry girilebilecek başlık.

dipnot:çaylak yapmazsanız adam değilsiniz desem ne düşünürdünüz?
Burada kendisine gerçek bir haksızlık yapılan birinin pislik yapmaktan başka şansının olmadığını belirten seslenme cümlesi.