bugün

Bitexen borsasının çıkarttığı kripto para birimidir. Her ay yarısını yakarak değerini arttırıyorlar. Muazzam bir yükselişle yükselmeye devam ediyor. işte artık düşer diyordum son 11 gündür. Ama o 11 gündür devamlı yükselmekte.

3tl lerden şuan 6.34 e çıktı. Keşke 4 saat önce 5.85 den satmamış olsaydım...
Evet şuan 9.5 TL söylemek istedim.

(bkz: hayır ağlamıyorum)

Nasip kısmet denilen birşey var abi. Kısmetimiz bu kadarmış demek ki. 1.5 saat önce 9.34 den aldım 9.5 den sonra kâra geçiyoruz. Bu arada: Aradaki komisyon farkına bak anasını satayım...
yatırım yapmaktan çekindiğimiz bir kripto para birimiydi. keşke yapsaydık.
Kaçan bir tren daha, yaklaşık bir ay önce bi arkadaşın söylediği coindir. Kanka dedi sen bu kripto paralarla ilgileniyosun nasıldır sence girilir mi patlar miyiz vs. Baktım 3.40 tl grafiğine baktım 0.20 krştan bir anda fırlamış tam bir şit coin hesabı. Kanka dedim buna girilmez elimize verirler patlamaya gerek yok dedim ve salladık.

Dün acaba noldu bu şit coin diyerek bakayım dedim 14.0 tl olmuş kafayı yedim, şimdi 17.0 tl. 20bini koysaydım buraya şu an 70 bin olmuştu. Arkadaş 50 bin girecekti. Şimdi bana kesin küfrediyodur.

Buralardan girilmez elimizde kalması muhtemel. Ancak bir itü kuruluşu olarak aynı zamanda kripto para borsası al sat olarak hizmet veren borsa sitesinin linkini buraya koyuyorum üye olana 85 tl değerinde 5 exen coin hediye ediyorlar hesabınızı onaylatarak exenlerinizi tutabilir 85 tl yi hesabınızı onaylatınca çekebilirsiniz de https://www.bitexen.com/?ref=13652479
Linke tıklayıp üye olmayı unutmayın yeniliklere açık olun. Bir gün mutlaka.