1. 1.
  kemal kükrer marka sirkelerin üretimini yapan kükre gıda'nın geliştirdiği bitkisel bazlı sebze ve meyve temizleme ürünü. ürün sebze ve meyvelerin üzerindeki zirai ilaçlar, gübre, parafin, haşere, toprak gibi kalıntılardan kolayca arınmasını sağlıyor.
  ayrıca ürünün üreticileri doktorlar tarafından önerilen sirkenin meyve ve sebzelerin üzerindeki mikropları temizlemedeki etkisini yeterli bulmamaktadır.
  1 ... klepsy
 2. 2.
  tamamen bitkisel, süper sebze meyve arındırıcısı.
  içindekiler; "mısır ve hindistan cevizinden elde edilen yüzey aktif madde, şeker pancarından elde edilen organik asit, bitkilerden elde edilen organik çözücü. yiang yiang yağı tarçın yağı, beyaz sirke ve su."
  1 ... masalcini
 3. 3.
  saçmalıktır efenim. tüketiciyi tüketmeye yönlendirmek adına saçmalanmıştır. ulan yüzyıllardır meyveyi yıkayarak hatta yıkamadan yedi insanlar. 7'sinden 70'ine. hatta kazağına sürtüp ısırdı elmayı.

  neymiş efenim elmanın üzerindeki tozu ex-sir denilen saçma sıvıda bekletecekmişiz de bilmemneymiş de. bir de reklamına beyaz önlük giymiş bi profesör de çıkarmışlar ya.. tamam şimdi oldu! çok güvendim sizin beni dolandırmadığınıza.

  sığırcık kuşları.

  bir de mikroorganizmaya mikrop diyen bir adam tanıtıyor. hatta bukadarla da kalmıyor mikrop bakterilerinden bahsediyor.

  https://video.uludagsozluk.com/v/ex-sir-13307/

  &NR=1
  1 ... rs ne la