bugün

bir soru.

erkek için mi kadın için mi yararlı olur?
Erkeklerin değeri zaten azdı toplumda kadın erkek esitliginden sonra sıfıra indi. Erkekler en büyük silahını karakterini kaybetti:)
evlilik eğer yararlı bir kurum olmasaydı zaten cayılırdı bu birleşme halinden. sebepleri tartışmalı. ama küçük bir azınlık dışında evliliğin gereksiz olduğunu düşünen insan yok gibi. bilakis bu kurum hala güçlenerek varlığını devam ettiriyor. şova dönüştürenler bile var. tercih meselesi.

varlığı bir cinsiyet, yokluğu diğer cinsiyet için farklı farklı anlamlara gelebilir üstelik. evlenince hayatı düzene giren erkek sayısı hiç az değil. o yüzden doğru kişiyi bulduğunuza inandığınız an diğer seçenekler silinsin ve bam bam bam.

hiçbir şeyin dibi yok. eğlence de biter, flörtler de gençlik de. eskisi kadar istekli olmayacağınız anlar gelir. meseleden soğumadan bir akde imza atmak bence en iyisi. yaş gerçekten hızlıca geçiyor. geride saçma sapan flörtleriniz kalacağına daha sağlıklı, daha güvende olabileceğiniz bir ilişkiniz olsun.

çocuk çocuk; "devlet izniyle sekse evlilik denir ihihi" diyeceğinize en azından argümanlarınızı yenileyin. doksanlarda doğmuşsanız ve bekarsanız çıtırlar çoktan kapıldı. zaten potansiyeli olan kadınları çok genç yaşlarda bile rahat bırakmaz avlarlar. geriye kalanlardan en sağlıklı ve size en uygun olanı seçip hayatınıza devam edin.

bigün sonu hiçbir yere bağlanmayan flörtlerden ve bütün gün oradan oraya savrulmalardan, yeni randevulardan, kendinizi en baştan bi daha bi daha anlatmaktan sıkılacaksınız. hep fedakarlık yapan taraf olmak gibi hep alan taraf olmak da yorar. paylaşım gerekli. sanarak yaşamak insanı çürütür. çürümüşlüğünüzü ve yorgunluğunuzu fark edeceksiniz. o gün gelecek. eğer asalak biri değilseniz o gün hızla gelecek. kırkına gelmesine rağmen hala güya doğru kişiyi bulamamış insanlar var. doğru kişiyi mükemmel kişi sanıyorlar. şahsın kusurları uzaydan görünüyor ama kendine kör. üf öyle daraldım ki.

inanılmaz yorucu bi gündü. bütün gün gelinliğinin diğer bütün gelinliklerden daha güzel olmasını isteyen bir çıtırla uğraştım. müstakbel kocasına tapan bir kadın. müthiş bir uyum. müthiş bir anaçlık. bir su damlası. nasıl zarif. nasıl güzel.

umarım siz de böyle birini bulursunuz. güzelliğe hizmet eden, saygılı, zeki, güzel, temiz.

ama bak kızı kapmış hemen çakalın biri. akıllı adam. akıllı adamlar sahip oldukları şeyi sorgulatmazlar. akıllı adamlar onurlarını canları gibi korurlar. akıllı adamlara her şeyi söyleyemezsin. akıllı adamlar bikaç kırıntı bulma umuduyla çöp eşelemezler. akıllı adamlar engebeli arazide sağlam avlanırlar. tipik bir alfa. gitmiş, almış. kız son derece sadık. bayılıyor sevgilisine. orada değil adam ama sürekli anıyor. o böyle sever, şöyle sever. şey derler buna sapkınlar; "ıyy bak kendi fikri bile yok..." senin var da ne oluyor? nobel falan mı aldın fasulye ayıklarken? gayet de akıllı, bireyselleşebilmiş bir kız. hiç kompleksi de yok. ben diye tutturmuyor. paylaşıyor. işi yokuşa sürmüyor. biraz endişeli, sabırsız biri ama zamanla geçer. çok genç daha. ellisine gelmiş bir kokona değil. çok genç.

ama hayran kaldım. o kadar eminler ki kendilerinden. birbirlerini ne güzel bulmuşlar. düğünlerine muhakkak gideceğim. o ikisini yan yana görmek istiyorum.
Benim için yararlı olur. Tum herkesin evlenmesi ve bana e yaşın geldi artık demelerinden yoruldum.
Nakliyat şirketleri ve ev sahipleri.
herkes için yararlı olur. üremeyi durdururuz bir kere. düşünsene dünya ve doğa için ne kadar faydalı birşey insan neslinin azalması.
insanlık için yararlı olur. evlilik kurumu giderek zayıflamaktadır. zamanla yok olacaktır. insanların birbirlerine saygı ve sevgisinin azaldığı zoraki birliktelikler zamanla daha fazla boşanmaya neden olacak. bu insanların çocukları daha en başta evlilik kurumuna sıcak bakmayacaklar. ihtiyaçlar için birleşip en kötü durumda sevgi bitince ayrılacaklar. geleceğin toplumu sevişmek için belediye başkanından onay almayacak.
Eşcinsellerin.

Swh.

Ehehe.
bunun kadını, erkeği mi var abi?
tabii ki de haklı olan ve çocuk için yararlı olur.