bugün

karısının başı açıktır.
yahudidir..
halk arasinda gavat diye hitap edilir.
Damadın aletini merak edip incelemeyi kendine düstur bile edinir.
alalade biri olabilir. kemalist, solcu, orta yolcu, ıslamcı babadir o kızıni ahlaklı yetiştirdim zanneder benim kızım yapmaz ben kızıma güveniyorum der ama kızı çatır çatır sikisir. kizlar hakkında bu konuda genelleme yapmak çok yerindedir başı açığı kapalisi hiç farketmiyor içinde orospuluk varsa kimi camiide namazını kılıp erkek arkadasina gidiyor, kimi barda tanistiginin evine hiç farketmiyor..
evlilik dışı sekse sıcak bakan erkek babası olsa sıkıntı olmayacak durumdur.
evlilik dışı sekse hiçbir kız babası sıcak bakmaz türkiye'de. sadece ya haberleri olmaz. Ya da haberi olduğu zaman artık yapabilecekleri bir şey kalmaz.

asıl önemli olan annemin rahmetli babaannesinin tabiri ile iki ayaklı güdülmez durumunun gerçekliğidir (hayvanları güdebilirsiniz. fakat insanları güdemezsiniz anlamında kullanıyordu sanırım.)

Nice kız babaları vardır. mangalda kül bırakmaz. asarım, keserim, doğrarım der ve kızı ya da kızları adamı ayakta uyutur.

nice kız babaları da vardır. benim kızım bireydir. özgürdür, hürdür. kendi kararlarını kendisi verir der. fazla sıkmaz ama kontrolü de dolaylı olarak elden bırakmaz (kızın annesinden filan alır bilgileri) Ancak gel gelelim kızın içinden gelmez. evlilik dışı ilişki yaşamaz.

yani ön yargı ve genellemeler değil de... insan ve karakterdir bu konuda da önemli olan...
Sözde baba için söylenecek tek cümle - onun bunun çocuğu .
eniştemdir.

yeri geldikçe 'gelmişsiniz 22 23 yaşınıza sizin bekaretinizin bekçiliğini ben mi yapıcam zaten yapmak istiyorsanız her türlü yaparsınız gelip bana soracak haliniz yok' der ve fazla da sallamaz.

şimdi sizin gözünüzde gavat bir baba, enişte ve kucaktan kucağa gezen kızlar oluştu değil mi.
işte öyle değil.

kendini bilen, nerede nasıl davranması gerektiğini bilen insanlar var burada.

insanlar birileri izin verdi diye seks yapmaz.
aynı şekilde birileri engel oluyor diye de kendine engel olmaz.

kız babasının veya herhangi birinin sıcak bakmasının ya da bakmamasının da bir önemi yoktur.

siz bir bireysiniz.

kadınlar da öyle.

duvarlarınızı yıkın arkadaşlar.
zira uzun süreli karanlık insanları kör eder.
saunadadır.
yüzde doksandokuzu müslüman olan ülkede azınlıktır. e ahlaksızlığın da yüzdesi neredeyse yüzde doksandokuz olunca, azınlığın yaşam tarzının ne kadar doğru olduğunu anlamak zor olmuyor ortalama zeka sahibi insan için. ç
gerçi o yüzde doksandokuz için ahlak sadece bir kadının vajinası olunca ahlâk kavramını tartışmak da zor okuyor.

ayrıca; sen evlilik içi bir seksle dünyaya geldin de ne oldu amk. hâlâ gavatsın.
kendisi adına bakıyorsa, pek de anormal olmayan durumdur.
evlilik dışı ilişki yaşayan ve seks yapanlarla ayakta durmuyor mu bazı sektörler?
entrlerin tıynetinden memleketin ne kadar yobaz,yoz,aşağılık olduğunun anlaşıldığı başlıktır. ulan cevrende bu baba tipi yok, tanıdıkların arasında yok, mahalle karısı gibi sevmediğin odaklara monteleyip; küçük sempatiklikler ile süslemeye çalışmıssın. babası eşşek skmiş bir neslin karakterinden akıl ve ahlak beklemek de yanlış zaten.
yine aranıyorlar! alayına gelsin malum başlığımız: (bkz: yobazların ahlakı)
türkiyede bulamayacağınız kız babasıdır.
adı, ricard'dır.
Kız babası dediysek, genelevdeki kızların ortak babasıdır.
Gavattır. Ak partili olma ihtimali chp nin iktidar olma ihtimalinden bile düşüktür.
en azından namus bekçisi değildir. bakire kadına 1. el eşya gözüyle bakmıyordur. yani sevişmek için evlenmek zorunluluk mu? töre cinayetine kadar yolu var bunun.
Vardır efendim, Türkiye gibi bir ülkede de gayet mevcuttur, hatta ve hatta bire aile dostumuzdur. Zira kendisi geçenlerde, kızının yunan erkek arkadaşını ziyaret için yunanistana gideceğini öğrendiğinde,' anlamıyorum arkadaş, bizimki neden gidiyor ki, işi görülecekse çocuk gelsin buraya.' demiştir.
(bkz: gavat)
nereli olduğu ve hangi partiyi desteklediği apaçık ortadadır.
14 yaşındaki kızını 65 yaşındaki adama satan babadan daha gavat değildir.
karısı ile diskoda tanışmış sözde babadır.
eğer yazar evli değil ve seks yapmış ise ve ileride bir kız sahibi olursa yaşayacağı durumdur.