bugün

gozluklumakiyato

Karninda ufak bir canavar tasiyor hem de...
Nişanlı olarak evliliğe ilk adımı atmış yazar olarak, ikinci adımı heyecanla beklemekteyim.
Benim. Hayatımın en eğlenceli anları eşimle, hayatımın en muhteşem anları da kızımla geçirdiğim anlar. Siz gidip barda sulu bira içerek eğlenmeye devam edin.
normal yazarlardır. hiçbir bok yapmıyorum, kadın yazarlara yavşamıyorum, bazı abazanlar gibi oylardan fav dan falan tahrik olmuyorum. karım ne yazdığımı ne yaptığımı biliyor, ona da "istersen birlikte yazalım" dedim ama istemediğini söyledi. karşılıklı saygı, sevgi ve güven çerçevesinde yaşıyoruz ve mutluyuz. her aklı başında çiftler bunu başarabilir, boşuna kıskançlık yapıp birbirinizi tüketmeyin! en esası da güvenmediğiniz insanlarla birlikte olmayın, size de onlara da yazık.
Birlikte giriyorlardır belki de entry'leri.
Kim bilir belki ikisi de birbirinden habersiz birbirleriyle mesajlaşıp aşk yaşıyorlardır.
Edit: olamaz mı? Olabilir.
Sözlükte takılma amaçları nedir merak konusudur. Evet.
Bir müddet takip edin evlilik hakkında ne yazıyorlar iyice anlayın. Bu tecrübeyle ileride istemediğiniz bir hayat yaşamaktan kurtulun.
yazarın evli olması onun özel hayatıdır, evli ve yazar olabilir, entry yüzük gerekmez.
bknz; evliyim ama yazarım.
dertlerini dinlemek istediğim sözlük yazarlarıdır. evlilikten iyice soğumak istiyorum.
Eşlerini çok seven şanslı sözlük yazarlarıdır.
evli mutlu çocuklu yazarlardır.
vay vay vay.

mutlu olun bak.
kavga yok.
sevin birbirinizi.
görsel
benim ve sözlükte yazar olduğumu eşim biliyor. iki kişinin arasında güven varsa sorun yoktur efendim.
dünya evine giren, bekarlık günlerine veda eden ve genelde ben yaptım siz yapmayın gibi başlıklar açan tiplerdir, mutlu olanlar varsa, ne mutlu onlara.
(bkz: sözlüğe evlenme amaçlı giren yazar)