Seni seviyorum.

görsel
görsel

Sözluk bize mutluluklar dile.
Kalplerimizin aynı ritimde attığı yazar. Sen ki makiyatom, benim kucuk dunyamin buyuk kadinisin. Gizemlerimin ev sahibesi, sessizligime çalınan en guzel notasın. Sen benim aseletimin paydaşı, saadetimin kâr ortağısın. Sen bir sahil kasabası arkadaşlığının geniş zamana yayılmış halisin. Adına hayat arkadaşı diyorlar. Pek bir hoşsun hani şu adı konmuş yıldızlar gibi parlıyorsun. Asil Yalnıżlığımın katilisin makiyatom ve bu neşemin telif hakkı sana ait.

Sen uyurken tüm kötü ruhları kovacağım mutluluğumuza gölge düşmesin.

Koca bebek uyumadı. Sen uykunun evrelerinde makas atarken o seni izliyor. hissetmelisin..
Hayırlı işler kanka...
Bu gece yıldızların, ellerime yer açmak için, saçlarının arasından kaydığı yazar. Tüm meleklerim, senin başında nöbet tutuyor. Koca bebek, şarkılarda seni dinliyor. Sokak lambaları düşlerinde de beni bulman için yanıyor. Bu gece de her şey bizim için makiyatom. Diğer tüm geceler gibi. Şimdi sana sarılmam lazım. Gülümseyen bir çocuk neşesiyle uyurken seni izlemem lazım. Bu gece de seninle, sana yatıp, seni uyumam, sabahında sana uyanmam lazım. Iyi geceler hayatım. Gömleğinin son düğmesini ilikleyen minikler kadar tatlı rüyalar.
Ama ben lafimi geri aliyorum. Nicki gectim. Ama siz cok sekersiniz be.

Kiskanmadim. Aglamiyorum. Gozume kelimeler kacti.
görsel
görsel
Birinci sinif yazar. Asil hayat arkadasim.

Ah sen yok musun? Cevap versene var mısın? Yok musun?

Bak hayatim fakirler gibi espri yaptim. Uff gelirken bir iki soytarı da al. Guldurur bizi. Gerçi biz bize yeterdik kalsin diger soytarilar. E şıkları, diğerleri ve hepsi. Yedi milyar babasız çocuk gibiler. Koltuklari kemiren. Peki ya sen? Ben? Biz? Kucuk sinan? Iste biz harikayiz. Aileni ailemi seni ve ailemizi seviyorum.
Bir yazar.

Küstüm.
Bir yazar.

Sana küsemiyorum.
Bir yazar.

Seni seviyorum.
Bir yazar bin yazmaz.
Gayen ne?.
Bir yazar.

Surekli nickaltina yazmamdaki gaye kimseyi ilgilendirmez. Ben o gayemi cok seviyorum. O benim tek gayem. Makiyatom anlar bir tek.

Neyse lutfen makiyatoma nickaltindan yurumelerime karismayin. Fena yaparim.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/943654/+
cidden ressam olacak kizmisim...

Anladık kadınsın.
Askimizi kiskanmayin lan. Bir ikincisi benim hatunuma giderli de konusmayin. Yoksa sizi soluksuz...
Gidin az ötede oynayın aşkınızı yoksa mazallah g.ze gelirsiniz.
görsel

Evimin kadinidir.
görsel

Günaydınn sevgilim.
O benim. O benim her şeyim. Annem. Sevgilim. Kucuk kizim. Makiyatom benim.
Biraz sarılmak. Bir parça sen. Sevdiğin bir şarkı. Sevdiğim bir film. Dumanı üstünde kahveler. Koltukta uyuyakalmalar. Beni sevdiğini sayıklaman.. kabuslarından uyandığında başını bana yaslaman. Ve daha fazlası. Güzel şeyler var hayatta. Çok güzel şeyler. Özel anlar. Fakat en güzelı biziz, en özeli biziz. Sen ben biz meseleleri bunlar. Piyasaları sallarız hayatım. Dunya nin yorungesi kilometrecelerle kayar. Öyle işte. Doyecek pek bor sey yok. Seni seviyorum.
Tanricam. Pofidik makiyatom. Kiymetli kuzum. Biricigim. Caylak yazar.
Sarilmazsak ölümsüz mü olacaksın?
görsel

Yürümek güzeldir ama herkesle değil.
görsel

Günaydın masumiyetim, günaydın mucizelerim, gunaydin makiyatom. Biriciğim.