bugün

Kişiliğine göre değişir.
Erkek aşık olmaz, sever. Bi de arada züker.
Oluyorsa, evlendikten 2 ay sonra çocuğu olmuştur.
Karakter ölçme sorusu.
Hic bir seyin garantisi yok olabilir.

Kendinize cok guvenmeyin yani.
olur, neden olmasın duygu bu ne zaman nereden geleceği belli olmaz.
bilmem,hiç denemedim, bunu başarabilcek kadın varsa maharetli olan kendisi değil, evli olan kadındır. kendinden soğutmuştur.
Başka kadınlara aşık olmasında sorun yoktur. Sorun, başka erkeklere aşık olduğunda başlayacaktır.
Olur. Eğer olursa boşanıp diğeriyle mutlu bir hayat yaşamasının önünde ne ahlaki ne yasal hiçbir engel yoktur. Aynı durum kadın için de geçerlidir.
Maalesef ki olabilecek durumdur.
Doğru mudur, tabiki hayır. Ama engelleyemezsin.
olabilir.
Engelleyebilir kisi kendisini evlilik sadece resmi evrek uzerinde degil dusuncenle bedeninle kalbinle evlenmeli insan.
maalesef insan kalbi bir imza ile kilitlenememesinden dolayı aşık olabilir.
Evlenirken şu anda eşim dediği kadına aşık olan adamdan bahsediyorsak; zor o be canım.

(Adam dedim dikkat ettiysen)
Şüpheniz olmasın, oluyor. Ama çok zor oluyor. Ben evliyim ama mutsuzum hiç aklımda yokken Alev çıktı karşıma. insanın kendini anlayan birini bulması aynı şeylere gülmesi. Cümlesini tamamlayan biri olması eşsiz güzellikte bisey. Tabii sevgilim de olunca eşimden ayrılmak için zamana ihtiyacım var. Cok da sevdiğim bir kızım var. Tüm bu süreç ikimizi çok yıprattı ve dayanamadı birkac kere ayrılık denemesinde hep ben ikna ederken bir gün ikna etmek istemedim. Akışına bırakmak istedim. Acı şekilde ayrıldık. Saçma biliyorim ama tesellim alkol ve Ceylan ertem & sıla parçaları. Evliyken bunu nasil yaparsın yazan olursa onun da aq bizdeki de kalp lan.
Evlenmişsem aşık olmuşum demektir. Ama biz geçmişe takık bir şekilde yaşamayı severiz. Geçmişte yapılanlar dert olup aramız soğumazsa problem yok. Aşık olmam başkasına.
tabi lan manyak mısın ?
evliysen ve başkasına aşık olduğunu söylüyorsan sen ya gerizekalısın, ya da hayatta hiçbir değeri kalmamış bir denyosun demektir.

cinsiyet olmaksızın söylüyorum bunu.

he evlilikten bıkmışsındır... sex, fantazi, macera, aşk, gönül eğlencesi... ne arıyorsan ara.

efendi gibi boşanırsın, bakarsın yoluna. medeni kanun diye bir şey var.

ama evliyken bahanesi yok. bu kalleşliktir yani.