her şeyden önce evli bir kadına yan bakacak kadar piç ve şerefsiz olmak gerekiyor bunun için. olmazsa olmazıdır yani.
serefsiz olmanin yollaridir.
özel bir yolu molu yoktur. kadın yollu ise, yolu odur işte.
sözlükte bu kadın için yazılan 33 entryden yaklaşık %95'i bu kadına bakmanın bile orospu çocukluğu olacağını ifade ederken, bilimsel çalışmalar türkiye'de güzel ve evli bir kadının istemesi halinde bu isteği geri çevirecek erkek sayısının yalnızca %2 dolaylarında olduğunu gösteriyor.

aramızda yalancılar var!

tanım: izlenmemesi gereken yollardır. yapmayın etmeyin yazık.
-erken boşalmadığını söyle.
-sevişirken kadına orgazm olacağı garantisini ver.

eğer kadını buna inandırabilirsen haftada 4 gün sevişirsin, minimum.
her kusu sıktınız bır tek leylek kaldı.
karıcım seni çok seviyorum sözünü içten söylemektir. evli kadınların yatağa gitmemesi için ciddi sıkıntıları olması lazım. yoksa evli sonuçta neden yatağı reddetsin ki. tabi belki bir sandalye bir tekli koltuk da istiyor olabilir.
anana bacına yapsalar hoşuna kaçar mı diye düşündürür.
son derece güçlü bir virüsü vücuduna zerk edip yataklara düşürmektir.
Hiç olmuyorsa yatak hatunun üzerine atılırsa mevzu değişik olabilir.
hayvanlık , evlenince bir gün senin eşinin bir gün birisini atabileceğini düşünmeyen öküzdür.
çok dar yollardır. Belediye iş yapmadığı için çukurlarla doludur.
ahlaksız olmak.
evli bir kadının evliliğinde bir sorun yoksa kusura bakma ama sen kendini siktirsen de o kadını yatağa atamazsın. ama problem varsa evliliğinde o kadının, o seni yatağa atar. hadi şimdi siktir git burdan zavallı piç .
dost olmaktır.

önce dost olun, daha sonra onun kocasından şikayet ettiği konuları iyi idrak edin.

sonrası malüm.

kocasında eksik bulduğu yönleri sizde varmışcasına gösterin ve onu yatak partneriniz yapın.

faal performansım devam ediyor, 39 tane evli kadınla ilişkiye girdim.

11 iyle halen aktif seks yapıyorum. kendi karımı da paylaşıyorum.

seks eğlencedir, sanattır bunu unutmayın.
(bkz: torchwood)

1. sezon 6. ile 7. bölümlerde görebileceğiniz.
Yaz orospu çocugu
annende uygulayacagim.

Edit:lan ne eksiliyonuz basligi açan için yazmistim.

Edit2: simdi fark ettim inci ye çevirmisim sözlügü.
Kocasının en yakın arkadaşı olmak.
bana taktik verin bi zahmet. yapmayı en çok istediğim eylemdir.
ne yapıp edip bulunması gereken yollardır.
bunu kendiniz için değilse bile o kadın için yapın beyler, bencil olmayın. bir türlü tatmin olamayan, o mutsuz kadına yardım elini uzatın. gerekirse kendinizi kullandırın ve birkaç saatliğine de olsa güzel duygular yaşamasını sağlayın.
AYNI ŞEYiN ANASININ BAŞINA BACISININ BAŞINA GELMiŞ OLMASINI iSTEDiGiM OLAY.
türkiye'de ateşle oynamaktır. hele kadının kocası kürdo veya kasapsa hiç tavsiye etmem. tonla veren genç kız var, ara bul, evli kadınla riske girilir mi?
ahlaksızlıkları örtmek için dini kullanırlardı önceden ,artık saklamıyorlar .
(bkz: gavat)lik yükleniyor seviye iyice düşüyor malesef akıl başka tarafa calisiyor.
her kusu s*ktiniz bir leylek kaldi. kodugumun karaktersizleri.

bugun siz birisinin karisini yataga atmak istersiniz, yarin gelir baskasi sizin karinizi yataga atar hamile birakir.
yapin yapin bu kafa ile boynuzu hak ediyorsunuz cunku.