bugün

hayal dünyasını ifşa sayfaları ile renklendiren yeni nesil ergenlerin favori mastürbasyon malzemesi. adamın karısı, başkasının karısına sahip olma, yakalanma, yasak olanı yapma gibi anahtar öğeler içerir. gerçek hayatta oluyor mudur? oluyordur ama bunu yaşamak Güven Özveri Tecrübe ister. bakıyorum da bu çoğunuzda yok.
ortak evlilik cüzdanına sahip olmanız.

diğer şekliyle twitter da "böyle yatırdım, şöyle ..ktim" kıvamında ifşa sayfalarındaki alt insan emaresidir.
Ahlaksızlıkta zirvedesiniz yav. Sapıklar sizi.
Arkadaşlar. Bi çevrede biriyle yatarsanız etrafının da kaymağını yersiniz. Beğenen memnun kalan kendş arasında bahsediyor. Ve seni buluyolar merak etmeyin.
Kocasindan izin istemek.
onunla evli şahsın bizzat kendiniz olması. %100 çalışması lazım bu yöntemin. Hadi iyi gene iyisiniz kaptınız taktiği. Fipo demişti dersiniz sonra.
görsel
Yüzde 25 indirimdeymiş oku güzel kitap. Hem KDV oranı da kalktı sıkıntı olmaz. Evet.
Eşi olmak?
ilk ve tek şartı orospunun çıkardığı olmak.
(bkz: bunu anana sorsana deliğiganlı)
Delikanlı erkeklerin iyi bildiği yollardır. Pasif tipler bu işin zevkini bilmez.
Hayda abi bu resmen evli insanlarin birbirini aldatmasini tesvik ediyor. Bu tur seyleri olaganlastirarak mesru hale getirmeyin.
Güzel iki iltifat yeter. Zaten kapı açık. Vur vurabildiğin kadar. Keriz kocası da mesai yapsın işte.
2 söze tav olur diyenler, tavlaması çok kolay diyenler olmuş. Ben adam gibi adamım elalemin karısına mesaj atmam diyen olmamış. Ben diyeyim de belki utanırlar.
öncelikle kaliteli bir şerefsiz olmanız gerekmektedir. Evet, kadın bunu istiyor bile olsa şerefli bir erkek kendini bu kadar düşürmemelidir.
Sonra yeğenini becereni kötüleyin, yüzüne tükürün di mi?
o sizi yatağa atar, ruhunuz bile duymaz.

uzak durun beyler.
istediği ilgidir belkide yatak fikrini siz erkekler istersiniz.
Kocası yakalarsa ve 3.sayfa haberi olmanız kaçınılmazdır.
hiç yapmadım ama cidden kuyruk sallayanlar çok. belki ego tatmini yapıyorlardır
31 çek onurunla yaşa.
1. salıncak.
2. mancınık.
3. damperli kamyon.
Bekar kızlara göre daha basittir. 2 lafa bakar. Sonra göm gitsin aleti.
iki güzel söz iki ilgi tamam. Evet.
o evli kadın kendi karınsa sorun yok.
Küçük iltifatlar etmektir. Kadına kocan seni hak etmiyor falan deyin. Kesin işe yarıyor. Zevkten titriyor bazıları yatakta, aldatmanın verdiği heyecanla.