bugün

ahlaksızlıktır. şerefsizliktir. namussuzluktur.
empati kurulunca, neyin doğru neyin yanlış olduğu anlaşılacak olan durum.
evli olan kadının da, onunla sevişen adamın da son derece karakter yoksunu olmalarından kaynaklanan durum. *
evli kadının tecrübelerinden faydalanmaktır.
onursuzluktur. ileride kendi eşine güvensizliği getirir.
onur size yapılmasını istemediğiniz bir eylemi başkasına yapmamaktır .
boynuzlanan şahıstan helallik alana dek cennetin kapısından uzak tutulacağı müjdelenen kimselerdir.
sevişen erkekte, en az kocasını aldatan kadın kadar şerefsizdir ki, evli bir erkekle durumunu bildiği halde sevişen kadınında farkı yoktur.
Evli olmayan bir kadinla sevismekten pek farki yoktur. Yok ahlaksizlik yok bilmem ne... Zina diyip kimseyle yatmiyorsan eyvallah da diger turlu ahlakinizi siktirmeyin simdi... 'baldiz baldan tatlidir' 'bayram degil seyran degil enistem beni niye optu' diyen ve mahalledeki dul kadinlar hakkinda cilgin fanteziler kuran bir toplumun bu kadar hassas olmasi gizlerimi yasartti sayin seray severler.. Herhangi biriyle isteyip sevisiyor musun? O da ahlaksizlik o zaman... O da dini ve ahlaki etiklere aykiri.. Tatli su ahlaklilari sizi..
iki taraf için de en böyle hafif tabirle rezilliktir. internette o kadar çok buna istekli kadın var ki allah kocalarına yardım etsin. sorun o yüzden burda erkekten çok kadındadır. çünkü o kadın illa ki birini bulacaktır istedikten sonra. gerçi tabi kabul eden erkeğin rezilliği de ortadadır. sonra böyle kadınlar varken de gel de evliliğe olan güvenin azalmasın. geçenlerde tesadüf nette bir yerde okumuştum. evli kadının biri gururla yazmış. işte internetten birini bulup birlikte oluyormuş sonra aynı gün içinde hiçbir şekilde duş almadan kocasıyla da birlikte oluyormuş. ve bundan zevk alıyormuş. o yüzden evli kadınla sevişmek söz konusu olduğunda oranlamak gerekirse kadının yüzde 80 erkeğin ise yüzde 20 suçu vardır. çünkü kadın istemezse zaten hiçbir şey olmaz. tabi o yüzde 20'de nicelik olarak basit görünse de nitelik olarak iğrenç olmaya yeter.
çok çok ateşli olur. yatakta sınırsız olurlar. ki zaten sınırları ,kırmızı çizgileri aşıp o yatağa girmişlerdir.
stresin alasıdır. sonrasında öğreniliyorsa, insanın kendinden nefret etmesine sebebiyet verir. o tecrübeli kadının yerini, bir pislik alır.
(bkz: black door man)
evli kişilerin yaptığı şeydir.*
ahlaksızlıktır. bir an aldatılan erkeğin yerinde olduğunuzu düşünmek faydalı olabilir.
evli bir erkekle sevisen kadin kadar dusuk olan erkegin yaptigi serefsizce eylem.
genellikle hanımımızla yaptığımız şey.
çalma kimsenin kapısını çalarlar kapını durumudur.
o evli erkek de karısını aldatıyorsa karşılıklı olandır. sıkıntı yoktur. müstehaktır.
erkeğin hiç bir suçu olmadığı eylem. söz veren, yemin eden taraf kadındır ve suç ona aittir. hayatından kaynaklanan azmettirici sebepler ne olursa olsun aldatmak bir kadının kocasına yapabileceği en büyük kötülüktür.
yakalanma korkusuyla birlikte, adrenalinin vücutta tavan yapması durumudur.
her şekliyle haramdır.
yan odada çocuğu uyurken yaptım. pişman değilim. övünmüyorum. utanmıyorum. utanması gereken kadının kocası. aldatılışlar beyhude değil.
en büyük hayalim açıkcası.
gerçekleştirmek için can attığım en büyük hayalimdir.
Adam olanın yapmayacağı eylemdir.