bugün

olmaması gereken aşktır. yuva yıkanın yuvası olmaz derlermiş.
Kocasının öğrenmesi sonucu cinayet haberlerine manşet olan durumdur.
aşık olsan bile saklı tutulması gereken aşktır.
Cansu ablayı akıllara getirir.
bozma şimdi herkesin düzenini. Başkasını bul kendine.
aman diyim aşkıdır.
unutacaksın üstadım başka çaresi yok. o kadını da düşünmek lazım belki çocukları var belki kocasıyla musmutlu. sen şöyle yaşı yaşına boyu boyuna uygun bir genç kız bul keyfine bak.
Aşk zaten saçma ha evli ha bekar saçma işte insan beynimden kalbinden bile soğuyor bazı bazı birde buna vicdan azabı eklemek çok yorucu.
kime aşık olacağını seçme hakkın bulunmadığından gayet normal bir durumdur. hiç kimse birine aşık olma duygusunu engelleyemez. en nihayetinde 'yapıcak bişi yok' tur.
gavatlıktır. en galınıyla.
gerek yoktur, sonuçta etrafta o kadar bekar kızlar varken gidipte macera aramaya fuzuli yere insaların yuvalarını bozmaya gerek yoktur, sonuçta kimse mükemmel değil, başka birini de bulursun, hem iş dengelensin evli olan zaten eşi olanbiri, ihtiyacı yok bekarla takıl onların ihtiyacı var çünkü.
kendi karınsa sorun yok.
Asik olmak normaldir, olabilir. Ama bundan bir sonuc cikarmak icin o kadina acilmak gavatlıktır. Orrrrospu çocukluğudur. Annesi sikişmişliktir. Seni eğitemeyen anayı babayı sikmek gerekir.
hevesten başka birşey değil, azcık akıllı olun.
eşimin başına gelen olaydır. Her fırsatta bana aşkından söz eder.
(bkz: sikerim öyle aşkın ızdırabını) evli kadına aşık olabilirsin olma demiyorum hobi olarak yine ol ama ne belli edip kadının aklını karıştır ne de huzurunu boz dediğim durumdur. çok mu aşıksın onu en az görebileceğin hatırlayacağın bir yere taşın. yoksa sonu her türlü hezeyan olabilir.
ya senin annene , bacına yapsalar nasıl olurdu? diyebilceğim olay.
"senin anana bacına yapsalar" basmış yine başlığı. insanın başına gelebilecek en boktan 2. şey 1. si ise duyguların karşılıklı olması.
öyle aşk olmaz, aşk için kurulmuş bi yuvayı da yıkmak gerekmez.
zaten erkeklerin aşk dediği şeylerin amacı bellidir.
(bkz: En sonunda varmışsın bir Erzincanlıya)
Karaktersizlıktır,namussuzluktur.
Asagılık herıfın tekıdır. Her turlu hakaretı hakaden ve cok ıyıde yakısan sıfatların sahıbıdır.