bugün

Konu aşkasa gerisi angaryadir.

Yani Tahiri Zühre sevmeseydi artık
yahut hiç sevmeseydi
Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden?
Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil.
Uçkur peşindeki idine sahip çıkamamış amiplerdir.
baya baya genis olmayi gerektirir.

siz onu ozlerken, dusunurken, arzularken o esinin uzerin de zevkten inim inim inliyordur.
Muhtemelen aşık olan adam da evlidir. Evli değilim diyorsa da bir araştırın, kesin evlidir.
durumum yoktu okuyamadım, biri özet geçsin amk!
dün akşam arka sokaklarda işlenen bir konu.

amcasının yiğeni ki sanırsam aşkı memnu izleyerek büyümüş yengeye aşık oluyor. amcası diyor ki git yengeni öldür ulan. bunlar aşk yaşamaya başlıyorlar.

sonra amca gelip çocuğu öldürüyor. amcayı polisler yakalıyor. sonunda rıza baba'dan mükemmel dersler var.

ve şarkı girer.

bambaşka bir şehir varrrr. arka sokaklardaaaaa.

bu arada özge ulusoy ile bu filiz akın'ın oğlunun arası bozuk. ayrılacaklar galiba.

onun dışında mesut ve çoban her zamanki gibi yine çok komik.

he aslında şunu söylemek istiyorum.

televizyona bir şey koymayan bu medya patronları var ya ben onlara küfür ederdim de adamlar çok zengin. zall'da korumuyor bizi neyse.

bu akşam da affet beni izleyeceğim. askerde deli gibi izlerdik. 16345 bölümdür bitmiyor. acaba neden bitmiyor diye bakacağım bir.
(bkz: sen evli dedin ama boşanıyormuş bu zalım)
Ahmakça bir iştir. Seks neyse, ama aşk olmaz. Mantık hatası içeren şeydir. Evet.
ona olan aşkım evliliğinden önce başlamıştı, başkasıyla evlenmesine karşın aşkım sönmüş değil. bu sayılır mı bilemiyorum...

okuduğum üniversitede araştırma görevlisi olan; aynı zamanda arkadaşlık ilişkimizin de olduğu benden birkaç yaş büyük kıza, uzun süredir aşk besliyorum. arkadaşlığımızın sona ermesinden korktuğum için hiç duygularımı açmamıştım müthiş bir hatam olacak ki arada geçen sürede bir başkasıyla evlendi, bu durum beni çıldırtmıştı. Acısından uyku uyuyamadığım günleri anımsıyorum, tanrım ne acı günlerdi !

fakat ondan vazgeçmiş değilim, onun başkasıyla evlenmesi ona olan aşkımı depreştirmekten başka bir şeye yaramadı. kendi kendime and içtim, onu (sözde) kocasından geri alacağım ve yaşamım boyunca ona şilr dolu bir hayat sunmak için elimde geleni yapacağım !

şimdi bana tek düşen, onu kendime doğru sinsice çevirmek olacak.

eğer o kadını hak ettiğinizi düşünüyorsanız sizin için yasaklı olmayan bir durum.
Gavat mısınız lan siz.
ona olan aşkım evliliğinden önce başlamıştı, sonra bu aşkı evlilikle taçlandırdık. karım artık evli bir kadın ve o'na hâlâ çok aşığım.

not: bu entry'de yazılanlar hayal ürünüdür, gelecekte gerçek olması tantuni ve limon nickli yazar tarafından şiddetle temenni edilmektedir.
Evli kadın olması iyidir, ya evsiz bir kadın olsaydı? Hem sizde muhtemelen evli bir erkek değilsiniz, kalırdınız ortada.
ahlaki değilse de insani olan davranış.
Birisi aşık olurda iffetini muhafaza ederek ölürse o şehit hükmündedir.

Başkasının karısını/kızını ayartan bizden değildir.

Bu olayın iki vechesi var. Kimseye aşık olma. Ki kimse de sana ve seninkine aşık olmasın. Tenezzül etme. En güzeli bu. yoksa sonu zillettir. (rezillik) mahvu-perişan olmaktır.
Bir aralar bir kıza tutulmuştum. Tutulmak da ne kelime? Görünce nefesim keskinleşir içimi yakardı. Sonrası yutkunmayı zorlaştıran mide bulantısı. Öyle öyle başladım ben rakıya. Gözlerim saatlerce bir noktaya takılır, düşünme yetimi kaybederdim. Rakının keskin kokusu vururdu genzime içime çekerdim ciğerimi yakardı. Sonra yine o gelirdi aklıma midem bulanırdı. Sarhoş olup düşmek isterdim. Düşmek, belki sert bir kayaya çarpmak, ölmek. Sonrası? Sonrası yok. Ölmek ve evli bir kadına delilercesine aşık olmanın utancından kurtulmak. Hergün görürdüm onu bazen yanında eşi olurdu. Bazen 4-5 yaşlarında ki oğlu. O zaman kafamı alırdım iki elimin arasına ve bir sihirbaz gibi kaybetmek isterdim. Uyuyup uyanmamak. Gidip bir daha gelmemek. Unutmak isterdim. Sonra aklıma o gelirdi yine. Midem bulanırdı. Kaçtım sonra. Kendimden utandım aynaya bakamaz oldum kaçtım ondan. Mesafe arttıkça daha çok yaklaştı bana. Bazen yanımda hissettim. Elimde rakı. Onu yanımda hissetmemden utandım. Sarhoş olup düşmek istedim. Düşmek. Belki sert bir kayaya çarpmak, ölmek.
çocuktum. olmuştum. enteresandı. hayatımda yaşadığım 2. kıskançlıktı. ilki annemdi.
ekranı aşağı indirmekten parmağım yoruldu ne yazmışsın usta sen böyle.
Rekor olabilir mi acaba? Plaketi uzatın arkadaşa... (insan okuyacak bunu özet geç sayın yazar)
Iki çift Aynı eve çıkıyoruz, Biz üniversite okuyoruz, hatunlar da para kazanıyor, kısmına kadar okudum.
Baba sen direl e-kitap yazmışsın dr de satışa koysaydın.
Ayrıca evli kadına evli olduğunu bile bile aşık olmak terbiyesizlik ve kalitesizliktir. Bilmeden aşık olduysam da yazık, tıpış tıpış uza...
Beyler okumadım ama Gılgamış destani mı bu?
Başlığı görünce kendi evinde deplasmanda olmak gibi bir şey diyecektimde az bi göz gezdirdim adam yaldır yaldır koşmuş bunda bir şey yok o bunu hep yapıyor edasıyla.
Birlikte olmak ve sevişmek varken, aşık olmak aptalca iştir. Evet.
hormonlarına söz geçiremeyen kişinin başına gelebilen durum. bakın kişi diyerek cinsiyet belirtmiyorum. bir kadın da evli bir kadına aşık olabilir.

fakat aşık olduktan sonra bunu kontrol etmek elinizde. aşık olursun, duygunu içinde yaşarsın sonra kapatırsın. takıntı haline getirirsen sonu felaket olur.
benim anlamadığım mektup nilüfer'e mi yoksa yasemine mi yazılmış.
ve jale nereden çıktı?

unut olum. bizi de yorma bari.