bugün

2+1 evde oturup doğru düzgün beyaz eşyası olmayıp mobilyaya dair en ufak bir emare olmamasına rağmen iphone 6 alan insandır. insan bile değildir. bunları görüyorum son zamanlarda sikmek istiyorum.
Herkesin altına yatan türk kızı.
Evlilik kavramına haddinden fazla anlam yükleyen insanlar.
gecesi gündüzü belli olmayanlar.

evlenebilirler ama bu insanlar biraz daha genç oluyor ve çoğunlukla da evlenmek istemeyenler.
Bencil olanlardan kaçın.
Gerçeklerle yüzleşmekten korkan, sorumsuz, herhangi bir sorunda kuma gömülmek isteyen, karşındaki insanı tapusu altına almış gibi hareket eden ve de işler yürümediğinde bitmesini kabul etmeyip evlilik ya da mezar gibi sadece iki seçenek olduğunu düşünen tipler.
Kısaca eski koca cinayetlerinin bütün örnekleri.
Burnu havada olan, egosunda yüzen, kendisinden başkasını düşünmeyen, karşısındakine saygısı olmayan, laf söz dinlemeyen... Liste uzar gider.
Sana güvenden bahsedip sana güvenmeyen kızlar aga.
görsel
Gece nöbetçileri. Kargalar. Yada siyah giyinen adamlar. Mesela jon snow.
Gozu disarda olani.

Gozu disarda olan ne ana ne babalik yapabilir ne evi gecindirebilir ne esini mutlu edebilir. Gitsinler rus matruskalara yada biskolata erkeklerine.
benimdir. zaten kimse evlenmiyor.
Selam,
Ben evlenmemesi gereken insan modeli.
Bencildir o. Empati bilmez, halden anlamaz. Sorumluluk desen ağır gelir.
Mutlu bir yuva için iki kişilik düşünmek ve yaşamak lazımken; egolar, çıkar çatışmaları eşi aşarsa dev sıkıntı.
Biyolojik olarak her çocuk sahibi kimseden de anne/baba çıkmıyor.
Sevgi fedakarlığı sınar. Emek verilmiyorsa ya sevgi yoktur veya mottosu ben, ben, ben, olan birinden bahsediyoruzdur.
(bkz: bencil)
Çapkınlığı bile bencilliğe bağlayacağım tali yoldan. Yapmayın etmeyin *
bencil insan. o kendisi için yaşar. zaten dünya da onun etrafında dönüyor. fedakarlık yapamaz. kadın ya da erkeği küçümseyen onu kullanılacak bir eşya gibi gören insan. kimseyi sevmemiş insan.çapkınlık yapmayı seven insan.bu saydıklarımın erkeği kadını yok. erkeklerde ev geçindirecek çocuk sorumluluğu alamayacak insan.zaten bu tip erkekler evlilik konusu açılınca rahatsız olurlar. kadınlarda lüks merakı varsa paraya aşırı düşkünse ,çocuk sevgisi yoksa evlenmekten uzak durulmalıdır.
gecesi gündüzü belli olmayan insan tam evlenmemesi gereken insandır.
1. Kaç yaşında olursa olsun kendini "hazır hissetmeyen" kişiler.
2."Psikolejik problem" yaşayan kişiler.
3. Ciddi anlamda maddiyat sıkıntısı çekip "gelecek kaygısı" yaşayan kişiler.

Bana hiç Laga luga yapmayın, sabah sabah kendinize bulaştırmayın.
Kimse kahır çekmek için evlenmiyor, evcilikte oynamıyor.
dinsiz imansız, kemalist insanlar. zaten çoğu da evlenmiyor * yakında nesilleri tükenir yani.
özgürlüğüne düşkün zeki insanlar.
Yalnız bir ölüm istiyorum.
Benim gibi kadınlardan tiksinen insan tipi evlendim ne oldu 2 yıl bile sürmedi.
daha evlenmedim. bilemiyorum. belki de benimdir.
Şu evlilik programlarındaki tiplerin hiç birinin evlenmemesi gerekir. Yahu bir de hepsinin fanları var akıl alır gibi değil aq.
Sinirli huysuz aşırı kıskanç bencil insanlarla evlenilmemeli .
sadece kendini önemseyen kendini seven narsist kimseler evlenmemeli, bu tipler sorumluluk almaktan genel olarak kaçıyorlar. mantık da şu ki onun için ondan değerli kimse yok, eşi evladı anası babası kimse sadece o, bu insanlar kronik mutsuzlar zaten ve memnuniyetsiz tipler hemen tanırsınız çok zor değil. evlilik bunlara göre değil.

narsizm ruhsal bir problem zaten ama yine de belirtme gereği duyuyorum. narsizm dışında ciddi psikolojik sorunlar da var ,ruhsal problemleri olan sevgili insanlar evlenmeyin. ne yapıyoruz tedavi oluyoruz sonra normal bireylerin hayatına giriyoruz teşekkürler.

ya da bir formül daha var problemli bireyler problemlilerle aynen kafa zehiiir ahah.
güncel Önemli Başlıklar