bugün

Çünkü hasta olup yatarken kimse bana bakmasın yalnız başıma geberip gideyim. Kendi kendime de ağlarım diye.
bütün hayatımı, planlarımı hep iki kişilik düşünmek hele bir de çocuk getirmek mi? hayallerine vurulan pranga misali?! teşekkür ederim kalsın.
Gerizekalı olmak.
(bkz: 15 gün evli kalıp ömür boyu nafaka ödemek)
-istediğin zaman istediğin gibi takılamayıp özgürlüğünün kısıtlanması.
-maddi yükünün artması ve buna mecbur olman.
-Evleneceğin kişinin ailesiylede evleniyor olman.
Son olarak iki tarafında ilk zamanlarda asla hayal ettiği gibi bir evliliğin olmadığını görmesi.
Sorumluluk.
birisiyle sürekli aynı evde yaşama zorunluluğu.

ben tanımadığım birinin olduğu evde tuvalete dahi giremem afedersiniz. elin herifi gelip evime yerleşecek bir de?
kaşıntı yapıyor bu fikir bende.
Soz.
Bohca.
Nisan.
Gene bohca.
Kina.
Dugun isteyen kadin.
Taki merasimi.
Pistte ki cocuklar.
Dandirik org calan.

Pofff daha yazardim da bunaltti.
Sonunda boşanma avukatlarıyla dansetmenin adamı oyması.
görsel
insan sorguluyor bunları gördükçe işte..
Ortalık sırf Annelik güdüsü yaşamak isteyen kadınlarla, yine sırf cinsel dürtülerini doyurmak için başka yol bulamayan erkeklerin piyasaya saldığı işsizlerle dolu.
Rahatlık. O da bir yerde bitiyor.
Evde başkasının uzun süreli varlığına tahammül edememek. Özgürlüğün kısıtlanması.
bana göre evlilik, aşık olduğun ve kalan yaşamını birlikte geçirmeyi istediğin kişiyle yapılmalıdır. eğer böyle birini bulamasaydım, asla evlenmezdim.
evlen rahat yaşa.
evlenme çabuk öl.
Günümüzde bir maaş ancak bir kişiye o da zorla yetiyor. .mont ayakkabı bira kol saatine verebileceğinizi düşündüğünüz güzel paracıkları telefonda karının diğer şişko ve çirkin karılara gün yapmak için verdiği market listesine harcamak patates yarım yağlı süt ve kabartma tozuna vermek koyuyor adama..
Karılar güzel olsa enişte sen nasılsın bu arada maşallah bıyıkları kesince pek genç durmuşsun falan deseler gam yemeyebilirdim..
Belki...
cinsel hayatım bitsin istemediğim için evlenmiyorum...demeyi çok isterdim. ama bekarken akla gelmiyor bunlar.
neden söyleyeyim ki? bana ne amk bana mı evleniyorsunuz?

* bir çağrı.
Battlefield 4 oynuyorum.
Kendime zor bakıyorum. Koca bir evin sorumluluğunu alacak toto henüz yok bende.
tamam biz de mükemmel değiliz ama hala kafa dengi birisini, ömür adamaya değecek birisini bulamadık.
Kimse sevmiyor, istemiyor. Ne yapayim.
Midesiz ve beyinsiz olmamak. O evlendiğiniz erkek ya da kadın folloş oldu folloş. Devir değişti!
evlenecek kişinin olmaması.
Aldatılmak istemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar