bugün

Evlenmek için evlenmektir.
Birçok sebebi olabilir. En mantıklısı çocuk gibi.
birlikte yasamaya deger biriyle karsilasamayinca, biyolojik saatin ve yalnizligin baskisina dayanamayinca yapilacak tek sey maalesef.
ileride verdiği karar yüzünden kimseyi suçlamamaktır.
Duygudan eser olmayan bir evlilik tipidir. Yaşi geçmistir ve ailesi üyeleri tarafindan baskilar sonucu dayanamayip ilk bulduguyla ilk denk gelenle evlenmeyle olusur.
ilk meyveleri de özene bezene shopladıkları elaleme nispet yaparcasına çekilmiş boy boy instagram fotoğrafları olur.

Bu renkli özendirici şaşalı imajın perde arkasında belli başlı dramlar yaşanmıyorsa ben de bir bok bilmiyorum.

Kısacası tırt.
herkes kendini evlenmek zorunda hissediyor. ne gerek var özgürce yaşa hayatını.
yapacağım evlilik çeşididir tabii bunu kimseye çaktırmayacağım eşimde çocuğumda onları çok sevdiğimi düşünecekler.
görsel
Komik başlık silsilesinden bir tanesi daha.
Toplum baskısından kurtulmaktır.
Hayatını mahvetmenin bir yolu.

Dile kolay bir ömür aynı yatak aynı oda bu kadar basit mi bazı şeyler yapmayın.

Bekar öl daha iyi.
E bizi seveni biz sevemiyoruz bizim sevdigimiz de bizi sevmiyor. Bir gun sonum boyle olacak diye cok korkuyorum.
Siksen yapmam şunu. Kendi hayatımı siktir et karşı tarafın hayatını sikmeye ne gerek var. içinden gelmeyerek sevceksin falan bi süre sonra karşı taraf bunu anlayacak. Ki ben duygularımı hiç saklayamam kesin anlaşılır aq. Kaldı ki tam tersi ihtimali de var. Kadın seni sevmiyor ama evlisiniz. Tam bir dram, gerek yok.