bugün

ota boka bahane arayan kızlardır.
(bkz: evde kalmış kızlar)
çirkindir,işsiz güçsüzdür*çatlaktır,kendini üstün görüp bir doktorun onu istemesini bekler*,genelde bunun gibiler evlendikten sonra bile ahhh ahhh beni ne doktorlar mühendisler istedi diye söylenirler.
kendisini bulunmaz hint kumaşı sanan kız.
Karşısına kare, dikdörtgen, tetrahedral biçimlerde erkek çıkmamış olup hep yamuklarla karşılaşmış ergen yarısı kızdır.
nerede it kopuk serseri tip var oralarda gezen, onların yaşam tarzını beğenen aklı havada olan kızdır. muhtemelen daha 17-18 yaşlarındadır. ciddi anlamda olayların farkına vardığında muhtemelen bu cümleyi kuracaktır fakat geç olma ihtimalide yüksektir. bilirsiniz çerez tabağında bile en sona çekirdekler kalır.
(bkz: evde kalmaya alternetif sebebler)
armutun çöpü üümün sapı diyen kızlardır.
tüm erkekleri aynı keseye koyan sığ kızlardır. kafa atsan atılmaz çaksan çakılmaz ne yapılır bunlara bilemedim.
aslında evlenmek istemeyen kızlardır. kendi kabahatlerini göremeyip başkalarınınkileri kullanarak dünya'yı suçlarlar. terbiyesizler.
(bkz: yamuk olan erkekler)
arada bir dev aynası değil de, normal aynaya bakması gereken kızdır.
"70 yaşında bile talibi ile alay eden kız"
evlenmek değilde niyetlerin hep eğlenmek yönünde değiştiğini bilen şanssız kızlardır efenim.
evde kaldım beni kimse almıyor demektir.
akıllı tecrübeli ve erkekleri iyi analiz edebilen kızlardır. inşallah gönüllerince birilerini bulurlar ama zor bu devirde.
kendilerini leydi dayana sanıp dayanaksız atan kişilerdir.
her zaman olmasa da bazıları için doğru tespitte bulunmuş kızlardır. nitekim maymun iştahlılık...
ellerindeki yamuk erkekleri marangozda düzeltebilecek şansa sahip olan hatunlar. uğrayın en yakın marangoza yamuklarınızı düzeltsin, sert ve ince tahta haline getiriversin. işiniz bitince arka kapından çıkarsınız.
öncelikle evlenmek isteyip sonra koca aradıkları için baştan kaybetmiş kızlardır. temel hedeflerinin algılamalarına etkisi sayesinde kısa zamanda düzgün erkeği bulacaklardır. *
evde kalmış kızlar denmesi bnce daha doğru bir tabirdir...
erkeklerin çoğunun her sevgilim versin ama karım bakire olsun anlayışına sahip olduğunu bilen kızlardır.
muhtemelen çirkin olan ve paralı birilerini arayan kızlardır. ancak biri onlara yavaşça sen bu tiple nah koca bulursun demeli ve hızlı adımlarla olay yerinden uzaklaşmalı lakin böyle kızlar acı gerçeğe dayanamaz saldırır.
çoğunlukla haklı olan güzel kızlarımızdır. okan ın sürekli hatırlattığı gibi zaten gay lik almış başını gitmiş, doğru dürüst erkek sayısında her geçen gün azalma var. e gay olmayanların büyük kısmını kıro diye ayır. kalanların büyük bir kısmını da kadından anlamayan, hanzo kişilikler için ayırdın mı, ne kaldı geriye hacım?

sen ben o kaldık işte, e biz de yalnız değiliz, ne oldu şimdi, evlenmek isteyip düzgün erkek yok diyen kızlarımız ortaya çıktı.

işin özeti yetemiyoruz azizim, güzel türk kızlarımıza yetişemiyoruz, ne yapalım...
kendi kriterleri doğrultusunda bütün erkekleri yamuk gören kızlardır. hep, ya daha iyisini bulursam mantığıyla bekler dururlar. ve muhtemelen henüz aşık olmamışlardır. çünkü biliyoruz ki aşık olduğumuz zaman kimsenin yamukluğu batmıyor gözümüze...
dili bir 'elif'e dönmeyip müezzin beğenmeyen kızdır.
etrafına sadece bakan ama görmeyen kızlardır.