bugün

ellenmemiş bakire kız bulursam ben.
Benimdir efendim.

Çok ilişkim oldu, iyi kötü çok şey yaşadım. En yakın arkadaşım dahil çevremde çok kişi evlendi. Eşlerinin yanındayken gözlerindeki mutluluğu gördüm, birbirlerine nasıl baktıklarını gördüm, Bu yaşta birbirlerine cennet olduklarını gördüm.

Evlilik aslında en güzel haliymiş sevmenin. Eğer gerçekten seviyorsan, sevdiğin insanla bi ömür birlikte olmaktan, herşeyi paylaşmaktan daha güzel bişey olabilir mi? Sabah kalktığında onun kokusunu duymak, gece yatarken en son onun gözlerine bakmak. Var mı daha ötesi?

Yaşında vermiş olduğu bi olgunluktur belki, ya da yaşanılanların kattığı tecrübe Bilemiyorum ama yakında evli bi sözlük erkeği olmayı planlıyorum arkadaşlar. Tabi bunun için öncelikle helal süt emmiş bi karşı cins lazım ondan hiç bahsetmiyorum.

Şans dileyin.
yapılan meslekten dolayı kızlarını vermekten kaçınan aileler gördükçe artık istememektedirler.
şu an değil 7 8 sene sonra olabilir .
Evlenmelidir.
Evet kara murat benim.
gözmüş parıltıymış tabi olacak vatandaş gece gerdek sonra balayı ve cicim ayları var nasıl olsa . sen evliliği üzerinden beş sene geçmişlere bak bence ...
bedava ve sınırsız seks için tabi.
internetten kendisine ekmek çıkmayacak kişidir.
şansını denemek isteyen kişi de olabilir. normal insanla mümkünse.
Sözlük tagından sıyrılamadıkça amacına biraz zor ulaşır. Evlilik de, sevgililik de, fakbadilik de ortam/çevre faktörü ile gelişiyor ne yazık ki. Buraya ortamdan ziyade salak tırt leş tiplerin sikik egolarını tatmin ettiği geniş bir bok çukuru denebilir.