bugün

Cok calisip cok kazanan erkektir.
benimdir. 1 yıldan daha uzun süredir mevcut. fakat hiçbir sike yaramıyor.
evlendikten sonrada alamiycaz.
yere değdiren erkektir.
babamdan kalan bir ev var ve daha evlenmeme yıllar var.
arama kriterlerini üst seviyeye çıkarmış erkektir.
evlenmeye yeltenen gençler ilk kriter evin varmı sorusudur. varsa 1-0 öndesin.
evim var, arabam var hatta 1 ay sonra değiştirip sıfır araba alacam. evlenmeyi düşünmüyorum amk.
Hayatı virgüller devam ettirip , nokta koyamayacak bir türdür.
Para avcısı kızların takibe alacağı erkektir. Evet.
o evde yaşamaya başladığında özgürlüğü tadıp evlenmekten vazgeçebilecek erkektir. adamın dibidir.

(bkz: playboy)
birazcık baba desteği ile birlikte benimdir.

para avcısı kızlar no dm.
beni anlatan cümledir.
Günümüzde geçim sıkıntısına en çok neden olduğunu düşündüğüm, ev kirası derdinden Kurtulmuş kişidir.

ankara ve istanbul gibi şehirlerimizde (diğer şehirler hakkında durum nedir bilmiyorum) ortalama kira 500-750 tl arasındadır.

Bu parayı ödemek zorunda kalmayan kişi, kazancıyla kendine ve evine harcamalarda bulunabilir. Evlenmeden önce yapılması gereken en mantıklı iştir zannımca. Sonra kira borcu, fatura borcu... işin iÇine birde çoluk çocuk girince işler boka sarıyor.
evlenebilecek birini bulamamış ya da istememiş erkektir. parasını böyle değerlendirmiştir. bir evi var diye para avcısı kızlar peşine düşecek zannetmektedir. sadece evlenirken evini de almış bak çalışkan çocuk diye kız tarafının takdirini kazanır o kadar.
Evlendikten sonra ikincisinide almıştır.
Benim amcamın oğludur bu efendim ama işin sıkıntısı borcu ödeyemeyince işinden oldu adam. Bu kadar da zorlamamak lazım. Evet.
allaha şükür ev hazır. hayırlısı ile birde hanım hanımcık bir kız bulabilsek..
Varsa öyle sözlük erkeği alırız iki üç dal.
Yaşı buyuktur. Eger ki geç değil de normal yaşta evleniyorsa çok büyük bir ihtimal aile desteği söz konusudur. Bu devirde ev peşinatını biriktirmek bile yıllar alır.
Evlenmeden evini alabilecek kadar geliri ve zamanı olmuşsa ve almamışsa, üstüne bir de cebinde parası yoksa evlenmeyiniz. Diğer kızlarla tüm parayı yemiştir bu adam, hatta büyük ihtimalle kızlarla da yememiştir, iki kızla tanışacağım diye orada burada madara olmuştur. Sonra da evin kredisini birlikte ödeyelim, düğünün masrafı takıdan çıkar, bir sene taksit öder borca gireriz mıy mıy zart zurt.
(bkz: evlenmeden önce çeyizini hazırlayan kız.