bugün

o değil de evlenmeden cinsel ilişkiye giren bonobolar ne olacak? her türlü muamele var bunlarda. cüce şempanze diğer adları ama boylarından büyük sekslere karışıyorlar. hiçbir hayvanat bahçesinde bonobo göremezsiniz keza 7/24 kızlı erkekli, erkekli-erkekli, ortaya karışık inleyerek, çığlık çığlığa. insanların ahlakı bozulur neme lazım. :D
Zaniye olmuştur. islam fıkhına göre zani olmayanla evlenmesi haramdır. Öyle başa böyle tıraş yani.
Etrafta çok olandır.

Şimdi gidip her bekar delikanlıya sorsan oooo şimdiye kadar en az 5-10 tane farklı kişi ile ilişkiye girdim diyor. Ulan bu kadar adam ya birbirini düdüklüyor ya yalan söylüyor yada evleneceğin veya evleneceğim kızla da zamanında yattılar.

Matematik yanılmaz hacılar.
Büyük harflerle yazıyorum. Fahişeliktir. itirazı olan kızını, bacısını örnek göstersin.
Geniş erkekler için normal,
Diğer kesim için büyük bir eksiklik
Aşırı olanlar için yanında durulmayacak
tiptir.
Sadece o kadını ilgilendirir. ister sevişir ister evleninceye kadar sevişmez. Karışılmaz yani böyle şeylere.
Aynı zihniyeti taşıyan insanların yorumlaması gereken bir konu. Ben ve benim gibiler bu konuda söz söylerse yanlış olur. (bkz: genişlik)
Yolluların zoruna gitmiştir. Bunların anaları da babalarına böyle geldiği için normal olan eylemdir. Şimdi çıkar bir tanesi anayı katma " der. E kardeşim annene yakıstırmadıgın eylemi niye kendine yakıstırıyorsun? Annenınkısı namus seninki yol geçen hanımı! Namuslu bir gelecek için zinaya hayır diyelim arkadaşlar. Neyse pislik kokmaya başladı sayfa. Burda Bize yer yok, biz çıkalım.
Bekaretini bozmak için beyninin sikilmesi gereken kadındır.
Aynı şeyi yapan erkeğin de aşağı kalır yanı yoktur. Cinsiyet farketmeksizin orospudur.
islam dusmani kadindir. din dusmani kadindir. namus anlayisiyla ilgili fevkalade suphe duyacagim kadindir.
"cinsel zaafiyeti ile bugün anne-babasını aldatan kadın, yarın da kocasını aldatmaya adaydır" diyerek sözü diğer yazarlarımıza bırakıyorum.
millet marsa gitmek için parlementodan ayrılacak 2017 bütçe tutarını merak ediyor, bizim muhabbete bak,

zikeyim sizin küçük hesaplarınızı.
(bkz: motor) .uzak durulmalı.
Millet marsa gidecek diye karısınıda satar bu angutlar.
Evlendikten sonra başkalarıyla ilişkiye giren kadından iyidir.
mesele evlenmeden ilişkiye girmesi değil, size vermemesi gibi görünüyor.

özgür iradesine saygı duyulması gereken kadındır.
Soyle bakiyorumda yorumlara baya var anlasilan.
Sizin ne düşündüğünüzü bilmem ama ben çocuğumun başkalarının yumulduğu memelerden süt içmesini istemem. Kadını kadın yapan namusudur. Ben nasıl ki kimseyle birlikte olmadıysam evleneceğim kişininde öyle olmasını istemek hakkımdır.
“Erkeğin bekaret takıntısı, kıyaslanma korkusundan gelir.” ~Arthur Schopenhauer

Bekaret cinsel sapıklıkların, doğaya en aykırı olanıdır.~ Aldous Huxley

Çılgınlıkların en büyüğü doğanın bize verdiği eğilimlerden dolayı yüzümüzün kızarmasıdır. ~Marquis de Sade

"Bekaretin bir erdem olduğunu düşünmek insan aklının boş inançlarından biridir." ~Voltaire

Alıntılar gayet açıklayıcı olmuştur herhalde.
Çevreme bakıyorum da girmeyen kalmış mı diye düşünüyorum. Azınlıktadırlar. Ilişkiye girmek neyse tanıdık tanımadık herkesin yatağından geçmiş 18' lik kızlar dolu. Üzülüyorum onlar için. Üzüldüğüm şey kendilerini ortalık malı yapmaları. Yoksa gerisi umrumda değil. Özel olduklarını bilmiyorlar.
Zina yapmış olur.
Evet o kağıdı imzalayınca beline kırmızı kuşağı bir malmış gibi takınca bu ülkede namuslu olunuyor. Bütün bu saçma düzene karşı gelen kadındır.
evlenmeden cinsel ilişkiye giren erkek ile aynı statüye sahiptir. ikisi de eylemlerinde özgürdür ve bu orospu veya pezevenk ilan edilmek için bir meta değildir.
ateşi başına vurmuş kadındır.
Yorumlara bakıyorum da, sadece yazık diyebiliyorum. Kendisine saygısı olmayacak seviyede cinsel ilişkiye girip adını kötüye çıkarıyorsa zaten kendisini sevmiyordur, onun seçimi. Fakat sadece evli değil diye, sevdiği insanla cinsel ilişkiye giren bir kadına bu hakaretler nasıl edilebiliyor anlayamıyorum.

Kadının bekaretinden başka bir şey düşünmeyen, kendisine güvensiz bir topluluk var ki birçoğunu iyi tanırım ki ellerine fırsat geçse cinsel ilişkiye girmekten değil çekinmek zevkle yaparlar. Herkes kendisine göre birisini arayabilir buna laf yok fakat dar fikirlere dayanarak başkalarına böyle hakaretler etmek kimin neyine diye düşünmeden edemiyor insan.

Kısacası bir kadına cinsel ilişkiye girdi diye değersiz demeden önce erkek biraz kendisine bakmalı. Kendisi istediğini yaparken kadını kısıtlayan, yaftalayan, tecavüz eden insanlar sokaktayken neye dayanarak böyle konuşulabiliyor şaşkınlık içindeyim.