1. 1.
    hayali bile güzel olan ergendir. lan senin hayaline kurban

işin geyiğini bir kenara bırakalım cicim aylarında iyide sonra işin içine çocuklar girdiğinde vallahi sevişmeyi özlüyorsun.

+oğlum saat 12 oldu hadi yat artık,
    -baba film bitmedi ama,
    +yat yavrum yat hadi, bak sabah uyanamazsın (ananla rötar yapmaktan ciğerim soldu, burayı baba "yani ben" içinden söylüyor tabi)
    -tamam reklam çıksın yatıyorum,
    +bu tv yi icat edenin ocağı sönsün, ocağımı söndürdü (dur hatuna bi bakayım, anam uyumuş! şimdi siki avuçlayıp yat bakayım)
    -baba ben yattım,
    +ananda yattı oğlum hadi tatlı rüyalar. rüyamda boğazına çökersem gık bile deme hemi,
    -baba bişeymi dedin?
    -allah rahatlık versin oğlum.
    16 -11 ... ille de woman olsun
  2. 2.
    Evlenmeyecek ve çocuk yapacak biri olarak biteceğim andır.
    1 -2 ... selahattin demirtas
  3. 3.
    Bu beklentiden derhal vazgeçmesi gereken ergendir. evliliğin sexi yok ettiği gerçeği ile karşılaşacaktır.
    6 -2 ... outlaw torn
  4. 4.
    sevişmeye "pompa" diyen ebeveynlerinden akıl almamalıdır.
    15 -2 ... yak bisigara
  5. 5.
    Evlenince anyayı Konyayı, görecek ergendir. Evlenir evlenmez ilk önce evde hakimiyet savaşı başlayacaktır. ilk günlerden kadın annesindende aldığı öğütlerle, en can alıcı silahını kullanacak, (dişiliğini) erkeğini deli divaneye dönderecek, birçok geceler, savaş çıkacak ama eli mahkum erkeğimizin, bir avuç meme, fındık kadar vajina için, taviz verecek, verdikçe de, kaybedecektir. Evlilik ve cinsellik bir arada zor yürür. Yok öyle ateşli geceler, kırmızı ampüller, renkli jartiyerler.
    4 -1 ... miafori
  6. 6.
    bedava seks için evlenmek.
    karı elinin altında. istediğin zaman pompa. ama baş ağrılarını hesaba katmıyor bu ergenus.
    4 ... keser misin sesini
  7. 7.
    kadının (bkz: regl) dönemlerinden bir haber ergendir. hayal kırıklığına uğrayacak ergendir.
    4 ... pramit
  8. 8.
    sevişmeye pompa diyen, sevişemeyen ve sevişmeyi bilmediği için eşi tarafından istenmeyen adamların öğüt verdiği ergen. Eşinize kendinizi sevdirirseniz başları ağrımaz salaklar.
    12 -1 ... creepy doll
  9. 9.
    ulan her şeye karıştınız bırakın bari her şeyden bihaber olan ergenin hayaline, düşüncesine karışmayın. zararı zaten kendine.

avare ergen.
    6 -1 ... suursuz
  10. 10.
    ileride farklı fantaziler peşine düşecek ve tam bir hayal kırıklığı yaşayacaktır zavallı ergenimiz. cinsel açlıkla savaşacaktır.
    4 ... kardan adamin oglu