bugün

hayali bile güzel olan ergendir. lan senin hayaline kurban

işin geyiğini bir kenara bırakalım cicim aylarında iyide sonra işin içine çocuklar girdiğinde vallahi sevişmeyi özlüyorsun.

+oğlum saat 12 oldu hadi yat artık,
-baba film bitmedi ama,
+yat yavrum yat hadi, bak sabah uyanamazsın (ananla rötar yapmaktan ciğerim soldu, burayı baba "yani ben" içinden söylüyor tabi)
-tamam reklam çıksın yatıyorum,
+bu tv yi icat edenin ocağı sönsün, ocağımı söndürdü (dur hatuna bi bakayım, anam uyumuş! şimdi siki avuçlayıp yat bakayım)
-baba ben yattım,
+ananda yattı oğlum hadi tatlı rüyalar. rüyamda boğazına çökersem gık bile deme hemi,
-baba bişeymi dedin?
-allah rahatlık versin oğlum.
Evlenmeyecek ve çocuk yapacak biri olarak biteceğim andır.
sevişmeye "pompa" diyen ebeveynlerinden akıl almamalıdır.
bedava seks için evlenmek.
karı elinin altında. istediğin zaman pompa. ama baş ağrılarını hesaba katmıyor bu ergenus.
kadının (bkz: regl) dönemlerinden bir haber ergendir. hayal kırıklığına uğrayacak ergendir.
sevişmeye pompa diyen, sevişemeyen ve sevişmeyi bilmediği için eşi tarafından istenmeyen adamların öğüt verdiği ergen. Eşinize kendinizi sevdirirseniz başları ağrımaz salaklar.
ulan her şeye karıştınız bırakın bari her şeyden bihaber olan ergenin hayaline, düşüncesine karışmayın. zararı zaten kendine.

avare ergen.
ileride farklı fantaziler peşine düşecek ve tam bir hayal kırıklığı yaşayacaktır zavallı ergenimiz. cinsel açlıkla savaşacaktır.
birileri tarafından uyarılması gereken ergendir. bekarken seks daha zevklidir oğlummm.
siz sevişin o ergen pompa peşinde. hem sevişmek ile pompa çok farklı şeyler. küçücük beynin kavrayamaz.

tanım: ergenin şahıdır. pompacıların kralıdır. yürü be koçum.
hayalleri sağlam kazığa bağlaması gereken ergendir.

biz ne hayallerle evlenmiştik oysa ki siki avuçlayıp yatmaktan saçımıza aklar düştü mk.
ilk bir yıldan sonra kabotaj bayramından kabotaj bayramına ancak sevişebilince aklı başına gelecektir.

Düzenli seks isteyen bol para kazanıp eskorta gitsin, evlilik seksi öldürmez süründürür gençler. O kadının en güçlü silahı o zaten, öyle her gece kolayca alırım mı sanıyorsun?
bekarlar evlilerin, evliler bekarların her gece seks yaptığını sanır.
bizde ergendik bizim böyle hayallerimiz yoktu! biraz damardan gireyim oğlum halimize acır belki. vay mk. düştüğümüz hallere bak.

hayaldi gerçek oldu demek isterdim ama evlenince gerçekti sonra hayal oldu.
Okuyunca güldürdün kardeş dedirten başlık.
eee, hani en az 3 çocuktu g*tüne koduklarım !

sikevim böyle fenerbahçeyi.