bugün

Minik memeli kızlardır. Resmen sik indirici libido düşürücü dandik kızlardır. Paranıza kıyın da silikon taktırın. Başka türlü nasıl ciddiye alıcaz sizi???
Kültür uyuşmazlığınız olan her kız yada erkekle evlenilmemesi gerekir. Bir ikincisi psikolojik sorunlar. istediğiniz kadar partnerinizin yanında olun, Psikolojik sorunların düzelmesi uzunca bir zaman alabilir. Bazen boşa kürek çektiğinizin farkına varırsınız ama nafile. Çok geçtir.
Benimdir. Başımı belaya sokma bir sal beni derim olur biter. Manyak mısınız olum.
Benmişim. Kendime hayretler ediyorum
evlenmek başlı başına bir hata değilmidir ?
her fırsatta insana hayatı dar eden kezbanlarla evlenmeyin.Bir ömür hayatı zindan ederler.
ilk buluşmada mal varlığını sorgulamaya başlayan kizlardir.
Siz de bakire misin kaç kişiye vurdurdun filan diye sorun.
eyleme giden kızlar net *.
ota boka ağlayan benim gibi kızlar.
ana babasına fazlaca asi olan kızla evlenmemenizi tavsiye ederim. *
kesinlikle direnişte olan kızlar değil.evlenin onlarla.

şu an bi kız feys hesabından yorum yapıyorum sayfalara mesaj atan atana erkekler .ne ara böyle olduk onu da bilemiyorum da neyse.

haa neden direnişte değil de klavye başındasın diyenlere dağ başındayım amk.

edit : yanlış demişim ya la kesinlikle direnişte olmayan kızlar değil diyycektim.
zeki kızlar. sen haklısın, haklısın emrin başım üstüne demezler evlenmeyin .
ateşli özlem.
Direnişte olan, ne olduğunun farkında olan, dünyayı değiştirmek isteyen kızlar.
eyleme yalnız giden kızlar.
ota boka cevap veren, dili uzun kizlardir.
Erkek gibi konuşan
kufurlu konuşan kızlarla.
sadakat ve saygı yoksunu özellikle karşısındaki insanın sevgisine saygı duymayan kızlardır.
sadakat ve saygı yoksunu özellikle karşısındaki insanın sevgisine saygı duymayan kızlardır.
Arkanızdan iş çeviren kızlar bunlardan bir tanesidir. içi dışı bir olmayan insanla bir ömür gecmez.
arabası olan erkeklere bakan kızlarla evlenilmez. net.
sizi olduğunuzdan daha maço yada daha anlayışlı görmeye çalışan kadınlarla evlenmeyin. her iş hallolur, her şey düzelir, ama huy değişmez bunu unutmayın.
yumurta kokulu kızlar.
ruh hali ve davranışları çok çabuk değişenler.
Vakti zamanında annem yakın bir erkek arkadaşıma şöyle bir tavsiyede bulunmuştu.
"Sakın ilk buluşmadan çayın dışında bir şeyler yiyip içen birisiyle evlenme. O kız daha çok paranın peşindedir. Ama parası yoktur belki diye sadece çay içen kızla bir ömür mutlu mesut yaşarsın."