bugün

(bkz: evlenilecek kiz var eglenilecek kiz var)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil) şeklinde ayarı alacak olan şahıstır.
ayıptır, kızın gururunu kırar.
(#1828427)
bir şiddet insanı olarak (bkz: kız abisi)
sonu tecavüzle biticek olaydır.*
eglenilecek kizla evlenmeye calismaktan daha zor bir seydir kanimca.

(bkz: boynuz)
farkettiği anla tekmeyi atacağı an aynıdır.
- haydi ayten, hobaaa hop hop şappi şappi
- ne yapıyorsun sen böyle süleyman?
- oturmaya mı geldik. hadi bakiyim ! hop hop
- ben eğlenilecek kız mıyım süleyman?
- evlenilecek kız da değilsin ayten, çok salaksın be canım.
görmesi halinde kızın abisinin hiç de eğlenmeyeceği aksine sizi meşe odunuyla dövebileceği durumdur.ha sonra abisi eğlenir o ayrı.
başarısız bir girişim olacağını şimdiden bu işe girişecek kimselere söylemeliyim ki sonradan "bilmiyorduk, hata ettik." demesinler. evlenilecek kız demişsek (ki evlenilecek - eğlenilecek kızlar var diyerek kızları kategorize eden adamın alnını ...!!!) eğlenmeye çalışan erkeğe yüz vermeyecektir, yapılacak tüm planlar boşa çıkacaktır. (zoraki koca dizisini izleyip de aldanmayın, o sadece bir dizi.) hem evlenilecek kız dediğiniz kimseyle eğlenmeye kalktığınızda, eğlenilecek kızın verdiği tadı vermez. (nerden mi biliyorum? e adı üstünde!) bak evladım söğüt dalından odun olmaz, evlenilecek kızla eğlenmek hiç olmaz! yaz bunu bi kenara, sonra aura demişti dersin.
-gel seni sortie'ye götüreyim nagihan.
-yok ismet çok yorgunum. bu sabah tam dört parça nakış işi örtüyü hallettim. hem sortie ne ki? çay bahçesi mi?
-öfff.. olmadı benim evde film izleriz.
-olur mu ama, ben senin evine nasıl ayak basarım tek başıma? inşallah annemlerle geliriz bi gün misafirliğe.
-hönk?!
-aaa öğlen ezanı okunuyor. vallahi geç kaldım eve. haydi allaha emanet ol.
yanlış bir girişim.
ancak çalışma aşamasında kalan bir durum...