bugün

nefsi ile baş edendir. az bulunur. karakterli oldugunu savundugumdur.
kesinlikle geneli sevgilisini o duruma getirememiş ya da öyle bir ortama girme imkanı bulamamış erkektir. yapacak bir kız bulamamıştır. ha şimdi dersiniz istese genel eve gider.
ne alaka arkadaşım gitmez. niye gitsin genel eve gitmek aptallıktır.
kısaca ne kadar dinine bağlı biri dahi olsa sevgilisi anlık öpüşme sonrası birden yatağa çekerse tutabilene aşk olsun açık ve net.

edit: zinaya karşıyım ama olursa yaparım. düşüncesindedir.

edit 2: bu yorumu eksilemek bir aptallık göstergesidir. herkes demedim orada geneli dedim. bunu bir erkek kabul edemiyorsa oda aptaldır açık ve net. sikecem yapacağınız gururu.
Garıpsenecek bırsey yoktur olması gereken budur zaten.
bakir kalmayı aşamayıp, evlenmek zorunda kalan erkek.
en asil duygunun insanıdır.
oyle bir durum yasayabilme imkani olmamis erkektir. genelev olayini hic karistirmayin yukaeida berk1905 aciklamis olayi.(bkz :kalkmisin dini imani olmaz).
ağır sığır olması muhtemel şahıs. istemediğinden değil, yapamadığından bakir kalmıştır.

yok eğer ki "ben kendimi karıma saklıyorum, temiz pür-i pak olmalıyım" diyorsa acilen bir akıl hastanesine yatırılmalıdır.
tipsizdir. evet benim.
bu durumu her iki cinse de indirgeyerek cevap vermek daha doğru olacaktır, öyle ki, bu durum sadece erkeği değil, ona karşılık olarak ona eş olarak yaratılan kadını da kapsamaktadır. çok açık iki ayrım vardır bu konuda ve oldukça tatminkardır;

kendi nefsine sahip çıkmasını onu kontrol etmesini bilen bir "insanın" içinde bulunduğu durumdur.

birinci eylem; kendi nefsine sahip çıkmayı, gayri meşru "her tür" ilişkiyi meşru bulmayan ve bunu rasyonel bir temele oturtmayan insan.

ikinci eylem; kendi nefsine sahip çıkmayı, gayri meşru "her tür" ilişkiyi meşru bulmayan ve bunu allah emrettiği için gerçeşleştirmeyen, allah'ın emir ve yasaklarını yaşadığı hayatta tatbik eden, yaptığını ve yapmadığını allah'ın rızasını gözeterek yapan insan.

birinci eylem içinde olan kişi eğer bunu bir temele dayandırmadığı halde yapıyorsa, koruyorsa kendisini, bunun dünya hayatında kendisine yaptığı bu doğru eylemden dolayı bir mükafaat verilir. mükafatın ne olduğu allah tarafından takdir edilir, neden mükafat verildiğini düşünüyoruz, her ne kadar imani bir temeli olmasada iman karşıtı bir temeli de bulunmamaktadır, imana da bir zararı olmadığı gibi gerçek müminin yapması gereken bir eylemi yerine getirdiği için yine takdir edilmelidir.

ikinci eylemde olan insan ise, giriştiği bu eylemi allah'ın yasaklamasını dikkate alarak, allah'ın kendisine haram buyurduğunu, tamam allah'ım sen bunu haram buyurmuşsun ve bende bunu gerçekleştirmeyeceğim deyip bu eylemin içine girdiği için, ben bunu allah emretti diye yapıyorum dediği için, ben helalinden istiyorum dediği için, bunun mükafatı hem bu dünya hayatında kendi zevklerini bir yana bırakıp allah'ın emrine uyduğu için hem bu dunya hayatında (geçici ve ölümlü) hem de ahiret hayatında (kalıcı ve ölümsüz) bir hayat çeşitli nimetler ve mükafatlar beklemektedir.

sonuç olarak, bu eylemin içine giren ve iffetini koruyan kadın/erkek hangi cins olursa olsun ve neye inanıyorsa inansın, bu eylem alkışlanası, tebrik edilesi ve kişinin "kendisine" yapacağı en büyük "iyilik" lerden biridir.
cinsel ihtiyacını 31 çekerek gideren, seksin evleneceği hatunla özel bir şey olduğunu düşünen erkektir. Anormal bir durum yoktur. Aksine olması gerekendir.
Kızlar tarafından da çok yadırganır bu tip erkekler. Hatta bu tip erkekleri abaza diye nitelendirip "beni sikmek istiyo hayvan" derler ama gidip hergün başka bir hatunla yatan bir yavşağa veren kızlar da vardır.
Normal her erkeğin ve kızın doğası gereği cinsel dürtüleri olur. Önemli olan bu dürtüleri yok etmeden doğru şekilde kontrol edebilmektir. Bence...
adam gıbı adamdır kendısı.
Önemli olan zoru başarmak.
geçmedikleri dalga kalmıyor hem cinslerin burda onları yazıp da seviye düşürmücem ama bulduğunuz her fırsatta bir yerlere koyunca sizin için evliliğin ne önemi ve özelliği var o eşinizin.
Namusunu koruyan, takdir edilecek erkektir.
Osbir çekmekten elleri kurumuştur. Kimse kendini eşine saklıyor geyiği yapmasın amk verseler hepiniz nefessiz sikersiniz.
bakir kalmayı başaran diil sikmeyi başaramayan erkektir.
kendini karısına saklamıştır.
evlenmeden ilişki yaşama fırsatım defalarca olmuşken yapmamışımdır. hadi eşinin yüzüne bakabilmeyi vesaire geç. herşeyden önce büyük günahlardan bir tanesi. zaten dini yönden zayıfız, birde büyük günahlara dahil olup tamamen cehennemlik olmayalım.

inşallah o erkek ben olacağım..
15-16 yaşlarında evlenen erkektir.
Medcezir izliyordur.
gözümde eksi ya da artı değeri olmayan erkektir.
nasır ilacı kullanmış erkektir.

(bkz: wartner)
kendisini karıcığına saklıyordur. kime ne.
Eziksenecek erkek değildir. Kadının kaşarı olabileceği gibi erkeğinde vardır dikkat edilmelidir.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

gerçekten sevdiği biri vardır ve ilkini onunla yaşamak istiyordur.
cogu mecburen bakir kalir. yoksa nefesli nefessiz.. bir kizla yatma sansini elde edememistir. buna sans demeyeyim cunku zina gunah. ee genelev e de gitmeye korkmustur. zaten genelev oyle bir yer ki cinsellik en minimal duzeyde yasandigi icin oraya gitmis erkek hala bakir sayilir.
güncel Önemli Başlıklar