bugün

Kimse kusura bakmasın ama ...

önceleri evleneceğim kızın bakirelik durumunun aktif olması, hayatında bir kez dahi mastürbasyon yapmaması evlenmem için yeterli şartlar diye düşünüyordum ki daha sonrasında bunların yetersiz olduğu kanısına vardım.

benim evleneceğim kızın bakire olması yetmez. kim ne derse desin, babasında bile kızlık zarı olmalı.

çağımız bozuldu. namuslu kız bulmak zorlaştı, benim ile evlenmeyi kabul eden kızlar şartlarımı kabul etmeliler. boşuna babasına bak kızını al dememişler ya.
vuahhhahaha diye güldüren söylem.
yürü be! allahu akbar woohhooo!!!!
abartılı istektir. anasında aranabilir ama. eğer anası bakireyse gerçekten mübarek bir insana talip olduğunuza da delalet eder inş'allah.
(bkz: benim evleneceğim kızın annesi bile bakire olmalı)
zar arar dururlar. ama bir kadın çıksa karşısına, gel bu gece birlikte olalım dese balıklama atlayacak insan tipi...
Olur mu? olur neden olmasın.

(bkz: her evden bir zevzek her tarladan bir kezek)
he bende izledim o filmi süper valla kanka.
ne alaka ak hayal gücünüze sokim. kızın babasından ne istiyosunuz .
Fedakâr bir baba ise kızının saadeti için ufak bir operasyonu göze alacaktır.
belli ki o kızın babası o baba değildir.
Ay canım ya ne kadar namuslu tam evlenilecek erkek.
Olur neden olmasın, şöyle olur hemen anlatayım;

kadının teki gidecek doktora ben bir tane yarrak istiyorum diyecek, ardından tertemiz bi yarrak ile gidecek evlenmeye. tabi gitmeden önce saçını kestirecek bıyık bırakacak tam bir erkek olacak ondan sonra çocuk yapacak yeni eşi ile, sonra gittiği doktora tekrar gidip yarrağı aldıracak. eğer çocuğu kız olursa kızını korumaya alacaklar 22 23 yaşına kadar al sana tertemiz baba! güle güle kullan.
(bkz: Erkek adamın erkek sevgilisi olur)
(bkz: yaran başlıklar)
Father fucker dedirten olay.
Fucker fucker fakır fakır...
Yuh amina koyim kayınvalidesinde de ara bari.
Cerebral cortex 'i kat kat olmuş kişi söylemi.
Babası sakso çekse ama kızlık zarı olsa da kabul mü diye sormak lazım.
evde kalacak kişi söylemi.
baba işkillenir durumdan "beni de mi skcen lan!?" diye tepki verebilir.