bugün

kalpsizdir domuzdur kısacası godoşun tekidir.
edit: eksileyenlerin buyuk bir kismi bayan beyler..
profesyonel desteğe ihtiyacı olan erkektir.

erkek mi dedim ne erkeği toptur yavşaktır milletin artıkları ile yetinmek zorunda olan zavallı
bir mahlukattır.
müslüman değildir , domuz mantıklıdır.
sevdiği kadın daha önce kullanılmış, pörsümüştür o ise bunu kaldırabilecek kadar midesizdir.
pezevenktir, puşttur...
daha önce bir kızın bekaretini bozmuş olabilir. Ama erkeklerin yapmadıkları halt yok, evlenmeye gelince bekaretlik ararlar. insan önce kendisine sormalı "ben bakir miyim?" diye.
bu adamın adı hz. muhammed olabilir. bilindiği üzere hz. hatice dul bir kadındır ve hz. muhammed'in onunla evliliği kendisinin ilk evliliğidir. muhafazakarlar unutur nedense hep bunu.
namusun bacak arasında değil kalpte olduğunu bilen erkektir.

peşin edit: eksileyin şimdi analdan takılan bakire kadınların kocaları.
Sen her türlü haltı ye sonra bakire olmayanlara Çamur at, ağıza alınmayacak laflar söyle. Ha er kişi kendisini saklamıştır evleneceği kadına, o zaman ben bu entry götüme sokarım. Ama diğer türlü hepten götünü yiyim ayağı..
arada arkadaşlarını da çağırıp grup yapabilecek pezevenktir.
elinden onlarca kız geçiren ve evleneceği kızda bekaret arayan erkekten daha kötü değildir.
"erkeklerin bakir olmaması normal iken kızların bakire olmasını nasıl beklersiniz" görüşünü savunan kişidir. kanımca teoride doğru pratikde ziyadesiyle üzücü bir olaydır. düşünsene sözlük senin kirpiğine kar tanesi deymesine kıyamadığın kişi başkalarıyla kar topu oynasın. feci.. çok feci..
lamı cimi yok. Analı oralı vajinalı yok. Türk töresinde evlenmediğin birisi ile zina yapmanın ( erkek kadın farkı yok ikisine de aynı ceza) cezası idam ya da gözlere mil çekilmesidir. öyle erkek erkek değildir.

Herkesle sikiş sokuş, sonra efendi erkek ara. Piç erkekler de onla bunla yatsın, milletin karısının kızının ırzına geçsin, sonra namuslu kız ara. Siz bunu görüyor musunuz amk?
insanı insan olarak değerlendirip, karşısındaki insanı seven erkektir.
bu devirde bakire kız bulmanın sayısal lotoda en az 3 sayıyı tutturmakla aynı ihtimalde olduğunu bilen erkektir.
evleneceği kadının evlenmeden önce orta malı kıvamında biri olmasını onemsemeyecek kişi.

gerçek bu eksileyen arkadaş. kimyanı bozdum galiba!
kısacası (bkz: pezevenktir)
Annesinin aynı vaziyette olmasını düşündüğüm erkektir, babasıyla olmadan önce başkasıyla iş pişirmiş olmuş olsa bunu öğrendiğinde sıkıntı yok diyecekse düşüncesi normaldir, vay annem böyle kadınmış intihar edeyim triplerine girecekse e kendi karın da yapmış derler adama.
(bkz: gavatlık nedir) sorusunun başrol aktörüdür.
kadınları olduğu gibi kabullenen, önyargıları olmayan, kendini geliştirmiş erkektir.
(bkz: nolur özele gel ya)

gece gece şirazesi s*kilesidir. yerse
sevdiği kadını bir zar safsatası yüzeyselliği ile değerlendirmeyecek, normal bir erkektir. aksi normal değildir, aksi godoşluktur. bu godoşlar hiç düşünmüş müdür, ananız acaba bakire miydi babanızdan önce. hani sadece acaba.

imla
evleneceğim kadında bekaret aramam diyen erkek: beyni patlak* olmayaydı iyiydi.

edit: anlamayanlar için dipnottur. beyni patlak olmasından kastım, bin bir haltı yiyip, sadece vajinal seks yapmayarak namuslu olan kızlarımız(!). olay sevişmekse oral sekste bir sevişme türüdür, anal sekste; hatta hunharca öpüşürüp, sürtüşmek de çıplak bedenlerle! he senin için önemli olan vajinal seks dışında her şeyi yaparak zarını korumuş kızsa, affedersin dostum ama komiksin hatta acınacak kadar komiksin.
(bkz: geniş adam)
Her boku yedikten sonra ne çıkarsa bahtıma diyen erkektir.