bugün

her insanda olduğu gibi beynine, kültürüne ve oluşacak iletişime önem veren erkektir. araba mı alıyosunuz lan sigara içilmemiş olsun.
elbette bekaretini nasil kaybettiği önemlidir. dul bir kadin/ erkekte bakir degildir. tabi ki bilemezsiniz insanlarin geçmişte ne yaşadigini, sırlarını ancak ilişkilerde esas olan beyandır. eger bir sır varsa bu aldatmaya girer ki gerçeklerin ortaya çikmak gibi kötü bir huyu vardir.
Kendi de bakir değildir.
(bkz: pezevenk)
güzel bir kadın zevkinden bir şey kaybetmez. bekaret tipsizler için var kendilerini daha iyi pazarlasın diye. yoksa güzel kadınlar her türlü bulur. o ahlak timsali olan erkeklerde güzel görünce orospu dahi olsa alır merak etmesin.
Ne olursa olsun bakir bir erkeğin böyle bir istekte bulunmaya sonuna kadar hakkı vardır.
Adam hayatının kadını ile birlikte sıfırdan zevk okyanusunun ücra köşelerini keşfetmek istiyor olabilir.
kendisindeki genişlik rusya'nın yüz ölçümünde bulunmayan erkektir. onun bunun altına yatanı evine eş, çocuklarına ana yapmaktan gocunmaz. bu arada evlendiğim/evleneceğim kız bakireymiş diye sevinenlere buradan bir uyarıda bulunmak istiyorum. beyler, benim bir arkadaşım var "kezbaniye". bu kız bakire olmasına bakire ama daha ağzına almadığı yarrak kalmadı şu istanbul sınırları içerisinde. o yüzden bekaret tek başına bir şey ifade etmez, karaktere de en az bekaret kadar önem verilmelidir.
Bakir adam kadında bekaret arar hacı kim ne derse desin. Sen beklediysen o da bekleyecek. He bakir değilsen sende bakire olmayan kadına layıksındır.
Doğru düşünen adamdır.

Hayır bi kere kadının bekaretini namus olarak gören denyolar önce sizi zikiyim. Evet şimdi diyeceklerime geçebiliriz. Ulan sen evlenmeden önce çatır çutur yapacaksın bu işi ama evleneceğin kişiye gelince "Daha önce yapmamış olacak yoksa olmaz!" dersen denyoluğun dik alasını yapmış olursun. Eğer çok meraklıysan bakireliğe sağ elini zikmeye decam et evlenene kadar. illa o çarşafta kan görücem diyosan ondan önce başka çarşaflara kan bulaştırmayacaksın...
Ikinci el araba almaktan, sahaflardan kullanılmış kitap almaktan hoşlanan erkektir.
alışveriş merkezlerindeki ürünlerin açılıp açılmamış olmasınıda önemsemeyen insandır.Yani evet aynı işlevi görecektir fakat rahatsız eder.
yoktur. ne olursa olsun o söylenmez. tamam biz de ilişkide bi kriter olarak görmüyoruz ama eğer seviştinse bi açıklama gerek yani. follofoş olmuşsun bi de gelinlik giyip bana godoş mu dedirticen.
yanlız yaşamaktan bıkmış ileri yaşta erkektir.

50 yaşında erkek 20'lik kız mı arasın?
geniş erkektir. milletin üstünden geçtiği kadını karım diye benimseyebiliyorsa evlensin.
namus iki bacak arasında değil beyinde biter diyenler için; eğer kafası da gerçekten namuslu olsaydı, iki bacak arası da sağlam olurdu denilecek hede. herkesin kaçırdığı bu ince nokta kaçırılmamalıdır.
(bkz: tatava yapma bas geç)
namusu iki bacak arasına indirgemeyen erkektir. yersen! namus iki bacak arasında değilse peki nerededir? patlak zar neyin yansımasıdır mesela? tecavüze uğrayan kadınla zevk için yapanı aynı kefeye koyamazsın elbet. çünkü birisinin ruhu orospudur!
birgün erkeklerden sabun yapacagız.
ruhunu sikim duyulmasın çığlıkları erkeği. erkek demek fazla gelir kadınsılaşmıştır o artık çünkü.

bu tip erkeği isteyecek kadın zaten baştan rengini belli etmiştir, o artık ordinaryustur, tabii orospuluk mektebinde.
(bkz: gavat)
cağnım erkek. örnek alınmalı.
Godoş, midesi geniş, gevşek erkeğin tekidir.
bekaret var bekaret var şimdi sevilen insanın dürüstlüğüne inanılıyorsa yada geçmişi araştırılmışsa şöyle bir durum var.

kabul edilebilir olanı.

bakire değilim ben bir çocuğu çok sevdim birbirimize aşık olduk ve onunla oldum.

kabul edilemez olanı: kucaktan kucağa dolaşmışsa orda dur çocuğunun annesi olucak o kadar da değil.
evleneceği kızı tutup kilometre testine sokan adam sanırım kadın yerine sadece zarla evlense daha mutlu olur. o değilde analın dibine vuranları hangi teste sokacak merak ettim. bu testin sonu boka çıkar şimdiden söyliyim.
Pek çok defa sikişmiş olduğu halde evleneceğim kızda bekaret aramayan namuslu erkektir.