bugün

devlet bahçeli'nin kadıköy mitinginden.

--spoiler--
evinde fenerliler.. televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.. karşılarında tribünlere çıkan beşiktaşlıların ellerinde kupalar, madalyalar..
birbirlerine takdim ediyorlar.. birbiriyle eğleniyorlar, şakalaşıyorlar.. o fenerli aklından geçiriyor, benim de bir kupam olsa, benim de bir madalyam olsa diyor..
aziz başkan bana neden almıyorsunuz?! diyor. biz de niye yok?! diyor!
--spoiler--
evinde fenerliler tv karşısına geçmiş,barcelonayı yenmiş gibi sevinen takımı,götleriyle gülerek izliyorlar.

bu ülkede hala beşiktaşın kupayı alması değil de ,Fenerbahçenin kupayı almaması konuşuluyorsa bu fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir,ne kadar kendinizi bizle kıyaslarsanız kıyaslayın asla büyük olamayacaksınız diyorlar.
balon takımın kupa kaldırmasının büyük bir başarı olduğunu düşünüyorlar.
evinde fenerliler televizyon karşısına dizilmiş 29 senedir niye alamıyoruz bu kupayı diyorlar

ps:eğer bir takım bir kupayı 29 senedir alamayıp kendini büyük sanıyorsa o takım konuşulur.
queresma,guti,simao ve almeida gibi adamlarla fenerbahçe nin 25 puan arkasına düşmek de başka bir büyüklük olsa gerek.
ilkini sayma tam 28 -yazıyla yirmi sekiz- kere bu sene olacak deyip hüsrana uğramanın büyüklüğü ancak acıların cocuğu olmanın büyüklüğü olur.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1284922099.swf
evinde fenerliler... televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar... karşılarında eline almış beşiktaşlıların elinde koftiden 17'de 17'ler, galatasaraylıların elinde küme düşme hattının az üstü... birbirlerine takdim ediyorlar *... birbiriyle eğleniyorlar, şakalaşıyorlar *..o fenerlinin aklından geçiyor, benim de bir 15.liğim olsa, benim de göt oluşlarım olsa diyor...aziz başkan biz neden her sene yarıştayız diyor, bizde neden başrısızlık yok diyor, neden herkes bizi konuşuyor diyor.
evinde fenerliler televizyon karşısına dizilmiş kendilerine espri yapan, yapmaya çalışan hala türkiye kupası şakası yapan ''taraftarımsı'' insanlara götleriyle gülmekte.
fenerbahçe acıbadem'in şampiyonluk maçını izliyorlar. spor kulübü olmanın gururunu yaşarken kupayı aldıkları halde hala fenerbahçe diyenleri şaşkınlıkla karşılıyorlar. (not: hemde bu takım fark attığımız gezegenler takımı)
evinde fenerliler televizyon karşısına dizilmiş.ibb karşısın da özeliklede 2-1 geriye düştügü dakikalarda 3.5 atan tüm beşiktaşlıların haline gülmekten iyiki, bizim gutımız quaresmamız yok demişlerdir.olum tel tel döküldünüz lan sahada sikik herifler.bir ibrahim akın yetti sadece size.o çıktıktan sonra kazandınız farkındaysanız.yani anlatmak istedigim o dur ki.kupayı alın da götünüze sokun.
(bkz: espri sıçmak)
söz lan! bu sene alıcaz merak etmeyin. kurtarıcaz sizi de!
mersin idman yurdu geldi! anladın di mi?
tanım: bu hafta oynanacak ankaragücü maçı için söylenmiş cümle.
aceba hangi final maçını izlesem diye devam etmesi gereken cümledir.
erkek voleybol?, kadın voleybol?, erkek basketbol?, kadın basketbol?, yok yok kesmedi en iyisi erkek futbol.
fenerbahçe'li arkadaşların bile beğendiği bir espridir. kızıcak birşey yok, gülüp geçiniz efendim.
buna gülünür be arkadaş hakkaten.*
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=211116465575862