bugün

bir halttan anlamayan kişi. o paralara neler yapılır be. ayrıca her karıya sarılıyor falan yanındaki gavatlarda gülüyor. sulu biraz.

(bkz: selim bey)
bir breezersteki kel adam değildir ve internet sansürü hasebiyle artık mecbur kaldığımızdır.
(bkz: selim yuhay)
(bkz: Selim Yuhay)
(bkz: johnny sins)
mimar selim bey.
Kral adamdır. Gariban babasıdır.

Kel olması nedeniyle antipatik görülse de, kendisine karşı anlamsız bir sevgim var.
yaratıcılıkta sınır tanımayanlardan. programlardan birinde plastik faraş, balon ve alçı kullanarak çok fonksiyonel bir sabunluk yapmıştır.

- evet faraşın sap kısmını kesiyoruz. arka kısmından bir delik açıyoruz matkapla...
balonu şişirelim. biraz alçıdan sürüp bu balonu faraşın ortasına yerleştiriyoruz.

- işte şimdi de balonun üstünü ve faraşı alçıyla kaplıyoruz.
*(rezalet bir görüntü oldu, alçıyı yalap şalap sürdü oraya)

- alçıyla sıvadıktan sonra arkadaki delikten sivri bir şey batırıp balonu patlatıyoruz.
*(orası sıvı sabun şişesi koymak için yer oldu gülya)

- ve daha bitmedi! delikler açalım. bu delikler ne için, diş fırçası için...
*(alçı olan yere parmağıyla delik açtı mimarımız)

- sprey boya ile kırmızıya boyuyoruz. ve kuru çiçeklerle süsleyelim. silikonla yapıştıralım, işte tamaaam...

görsel yok paylaşamıyorum ama hayatımda böyle uyduruk birşey görmedim. mimarsın sen yapma gözünü seveyim.

bir de son dokunuşları vardır. musluğu açıp suda ellerini ıslatması klasiklerdendir.
Sempatik gibi görünen insandır.

Bu arada sarılıyorlar filan adama, kadınların kocası da sırıtıyor kenarda. evladım insan en azından bir ters bakış atar, hiç mi kıskanmiyorsunuz ekran karşısında ben bitiyorum sinirden ya. (bana noluyorsa)