bugün

sürekli ev dekorasyonu için mail gönderiyor, her defasın da okumadan siliyorum, evimi tadilata soktum bir bakayım dedim kayda değer hiç bir şey bulamadım. bir milyoncunun sanallaşmış hali.
meğersem phorm oyunlarıymış.
yaklaşık bir aydır almış olduğum nevresim takımını halen göndermeyen şey.
internetten ev eşyaları satan bir site.
geçen cuma akşamı vermiş olduğum siparişimi bu sabah tam istediğim şekilde yollayan firma. beklediğimden de güzel geldi hatta.
arayıp öğrendiğime göre, siparişini verdiğimiz ürün sipariş üzerine üretilip gönderiliyormuş. bunun için de kargo veriliş süresi 7 günü buluyormuş. ama yine de zamanlama güzeldi. teşekkür ederim. *
Ali Özen ve Şencan Özen tarafından 2011 yılının Ocak ayında kurulmuş. 2013 yılında 212, EBRD ve Simile Venture Partners’dan toplamda 5 milyon Dolar civarında yatırım almış.
Evim.net ve bebekbezi.com girişimleriyle adından sıkça söz ettiren Özen kardeşler, bir de Mobilyalar.com'u açmışlar.
uyduruk internetten alışveriş sitesi. müşteri hizmetleri berbat. sorunlu gelen ürününüze çare sıfır. alışveriş yapmayı düşünenleri uyarıyorum, aldığınız ürünün parçaları eksik gelir ve yazdığın bilmem kaç tane mesaja ve gönderiyoruz cevabına karşın 2,5 ayda hala cevap alamazsınız. gereksiz site. açık ve net.
şimdiye kadar bir sürü sipariş verdiğimiz, sadece birinde sıkıntı çıkan, ara sıra çok şahane penguenli şeyler satan internet sitesi.