bugün

Sen nasıl bir cansın ya dedirten erkektir. Gerçi ben tüm evi temizledim o ise sadece banyo ve mutfağı ama olsundu.
kendi evini temizleyen erkektir de aynı zamanda. n'apcaktım, komşudan yardım mı alcaktım evimi temizlemek için?
Sevdiğine değer veren erkektir.
belki de evi bizzat kendi temizleyen yalnız erkektir.
erkeğim ve temizliyorum 19 yaşındayım evlenmeyi düşünmüyorum okuyorum ama evleneceğim kız yaşadı yemek yapmasınıda az bişiler biliyoruz her gün dahada gelişiyor övünmek gibi olmasın. ama ikizler burcuyum bunu söyleyince kaçıyorlar .
Ulan yardımcı olmak nedir ya, kadın temizliyorsa erkek de temizleyecek.
Ben temizlemiyorum o ayrı konu, ona da diyorum, temizleme kalsın böyle. Hasta oluruz diyip temizliyor. Benlik bir şey Yok.
Hayatın müşterek olduğunun bilincinde olan adam değildir. Yardım etmez iş bölümü yapar bilinçli adam.
normal erkektir. yeri gelir annene yardım edersin, olur da evlenirsen eşine yardım edersin. hatta bazı işleri doğrudan üstüne alırsın. zor bir şey değil ki arkadaş bu. ev temizliyor diye kimsenin erkekliğine bok sürülmez merak etmeyin. Birlikte kirletiyorsan elbette birlikte temizleyeceksin.
Minnoş tatlı bir erkektir.aranan Ev beyi. Gırgır gibi her eve lazım.
adıma başlık açıldığını görmek beni gerçekten de gururlandırdı. sevginize ve saygınıza her hafta halıları silkeleyerek, evi makineye vererek ve bulaşıkları yerlerine dizerek layık olmaya çalışacağım.
Şey bi araştırma yapılmış ev işi yapan erkeklerin libidosu daha yüksek oluyomuş.
O yüzden hem yatakta hem temizlikte gönülleri fetheden erkektir.
Normal olanı budur. Ama bayılırız normal olam herşeye uzaylı gibi bakmaya. Temizlik yapmıyorsa, insanca yasayamıyorsa; sizde almayın öküz gibi birisini eve kızlar.