bugün

italyan asıllı birine yahudi demek neye hacettir anlaşılmamaktadır. italyanlar katolik olur.
turgut özal cumhurbaşkanı olduğunda da siyasi arenada dünyaya türkiye kürtlerindir mesajı mı verdik yani biz. türkiye karmakarışık bir ülke, bizim tek sorunumuz bu karmaşık ülkeye ihanet edenlerden ibaret. ırkçılık mı dediniz, işte ırkçılık bu başlıkta yatıyor.
Ne mutlu Türk' üm diyene! sözünü anlayamamış kişilerin kurabileceği bir cümledir. Ne dini, ne milleti önemlidir. Önemli olan Türk' üm diyebilmesidir kişinin.
Türk insanının ne denli geniş bir fantezi dünyasına sahip olduğunun göstergesi.

Türkiye'de Türk yok zaten. Laz , kürt , çerkez falan hepsi bahane aslında. Hepimiz yahudiyiz de çaktırmıyoruz. O derece yani. Psikopatız bi de biz. Öyle mesaj vermeyi falan da çok severiz.
(bkz: can bonomo gerçeği)
öncelikle eurovision da mesaj vermeye çalışmak güzel bir kafaya işaret ediyor, onu belirtmeden geçemedim. ikincisi türkiye, hürriyet gazetesinin logosunda yazıldığı gibi bir türkiye değildir. türklerin değildir demiyorum tabii ki, sadece türklerin değil diyorum. türkiye aynı zamanda kürdündür, alevinindir, hristiyanındır, yahudinindir; kısacası türk vatandaşlarınındır. bu gerçek, iki kere iki dört kadar gerçektir.
kaç yahudi eurovision izler sorusunu akla getiren tespit.
şizofreni milliyetçilerin yeni sanrısı.

adam ülkemiz için şarkı söyleyecek ter dökecek, sen kalkmışsın ''dedesi yahudi bilmemne''. yazık cahilliğin sınırı bile yok artık.
saçmalık.
ayrıca lümpen arkadaşlar her otu boku milliyetçilere bağlamayn.
artık milliyetçiler nerenizi kanırttıysa.
büyük ihtimalle ne iş yaptığına değil de tohum kimliğine bakan bir insanın görüşüdür, bu tür cümleler kuran insanlara akıl ver kimi gönderelim diye sorulsa ben bilmem büyüklerim bilir diye tepki verirler. kesin eminim.
din ve milliyet arasındaki farkın ne olduğunu anlayamamış bünyelerin düşüncesidir.
madem öyle, her sene kazanalım diye kıçınızı yırttığınız sikindirik yarışmayı bu sene sonuncu olarak bitirmek için "dua edin"! sonra da, "o zaten bizi temsil etmemişti, bizim sonunculuğumuz değil." diye de reddedin.
güzellik yarışmalarında, soyunup birinci olan kadınların bile türkiye'yi yurtdışında gururla temsil ettiğini düşünüp gururlanan bir milletiz... sanki çok büyük işler yapıyoruz, bir de yok şu imaj bu imaj diyorsunuz. almanya'da insanlar yola türkçe uyarılar yazıyorsa, önce insan olmayı öğrenmekle başlamamız gerektiğini anlayıp, sonra yararlı bir kaç iş yapabilmeye bakmalıdır insanlar! tek derdimiz eurovision olmuş! inşallah seneye de hayko cepkin temsil eder!
ya bu ne saçma bir düşünce, o zaman erkek yolladık afedersiniz yarak mesajı mı veriyoruz?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar