bugün

Çevredeki diğer evlerde güzel kız bulunmayan genelde yaşlı popülasyonunun fazla olduğu, olan kızlarında çok güzel denilebilecek potansiyelde bir kız olmadığı aptal bir evde yaşamaktır. Balkona çıkarsınız şöyle bir bakayım diye komşu evlerde kesişilebilecek güzel kız yoktur. Çıktığınıza pişman olursunuz. nerede yaşlı mal insanlar varsa o bölgede toplanmıştır. Şöyle güzel seksi sarışın veya kahverengi saçlı mini şortlu, laptop ı ve kulaklığıyla balkonda otururup kendi halinde takılan güzel bir kız yoktur hiç. Bir süre sonra insanın sinirlerini bozar tabi bu durum. Hal böyleyken Sevgili bulma ihtimali de iyice düşer.
kafa dinlenesi bir evdir doğrusu. (bkz: adres ver gelelim)
evleri yaşanabilir kılan etrafındaki güzel kızladır. etrafında güzel kız olmayan aptal bir evde mi yaşıyorsun yoksa.
http://galeri3.uludagsozl...es-ver-gelelim_192338.jpg
çok sinir bozan bir olaydır, zannımca sözlükte yazılanlara bakınca bu güzel kızlar hiçbir yerde mi yok acaba? sorusunu akıllara getiriyor.
bi çıkmaz sokak olacaktı oralarda oraya bak müdür. Çıkmaz sokaklarda güzel kızlar yaşar. Onlar hiç düşünmediğin yerden çıkarlar. Net.
Bir tarafta orman bir tarafta futbol sahası bir tarafta ormana giden yol diğer tarafta da eve gelen yol var. Olmadı bu iş.
kızı bulupta güzelini aramak...
Hepsi o emlakcı yavşağı yüzünden. Evim eğitim fakültesine çok yakın ve burada çoğunluk evde kalıyor. Ev tutarken apartmanda 2 daire boştu. Birini ben tuttum diğerinide kızlara ver dedim. Peki emlakcı ne yaptı. Diğer daireyi ev sahibi kız öğrenci istemiyor ayağına gitti sabah akşam pizza sipariş eden 2 sapa kiraladı. Bildiğin 2 sap. Adamların geleni olur ekmek çıkarırım dedim ama bir eve hiçmi kız gelmez. Tek gelen pizzacı zaten onlarda erkek. öğrencide değillerki okuldan misafirleri de gelsin.
5 seneden beri aynı acı benimde yüreğime kor düşürür.
Haci pamuk eller cebe (!) denilesi bir durumdur.