bugün

reklamındaki gibi insanın şekilden şekile girmesine neden olan bünyede garip hisler yaratan büyülü gofret.
bildiğin gofret işte bilader.
göbek ve kilo yapar tavsiye edilmez.
Bir Eti harikasıdır kendisi. çikolata gurmesidir. hediye paketine konup bile verilir. yok abarttim. bitter cikolatali gofret iste.
o çikolata yedikçe çoğalır sanki. ıssırdıkça yerine geri geliyor gibi ya. yeminle 2 günde bitirdim.
şuanda bolca reklamlarını görüyoruz ama tadından ziyade reklamda oynayan kişi kimdir onu öğrenmekle meşgulüm bilen varsa yazsın şuraya yahu.
viskinn yanında inanılmaz oluyor. kesinlikle tavsiye. viski yaınnda gofret mi olur demeyin

edit: eksiciler allasen bi denesin gelsin ya.
Buz dolabina atılınca ayrı bi guzel olan çikolata çeşidi. Çok serttir ama yenir.
24 tane birden alanı görmüşlüğüm vardı birkere. yaşlı emekli bir amcaydı hatta. göbekte vardı. dedim amca göbekte varmış bari 5 - 6 tane al. ölümlü dünya be oğlum, artık tek zevkim de bu kaldı anlarsın ya demişti. al bi koli daha parası benden diyemedim lan.
eti karam gurme ; yaşam tarzıdır . kısa sürelide olsa mutluğu en doruklarda yaşatan çikolatalı gofretlerin şahı, kralı !
hafif erimiş hali dehşet.. ısırınca gofretlerin arasındaki yumuşacık çikolatanın tadı..
nutella reklamcılarının yeni reklam ürünü.
fazlasıyla kalın çikolata.
hastasiyim...
Bir bittere göre çok lezzetli gofret.
Cok severim cok bi bu bide browni oysshh dedirtir.
gofret mi? değil, peki ne?

sizi bir anlıkta olsa mutlu eder.

-abi faturalar gelmiş
+hoş gelmiş hahahahah
-2000 lira yuuhh, battık amk
+koy götüne
-abi iyi misin!?!?
Kalori bombası.
yerken iyi de, yedikten sonra "ben ne yaptım allah'ım" diye vicdan sızlattır namıssız.
Bol çikolatalı şeyleri seven biri olarak çikolatasını fazla bulduğum, ağır çikolata.
10. sınıf bir bebeyken dersane de sık sık yediğimiz abur cuburdu.
Sözlükteki gurme yazarların severek yedikleri yiyecek.*
Tadı sizi uçuran öge.
etinin urettigi ulkerin taklit icin bekledigi guzel urun.
tadı çok ağır olan çikolatalı gofret. bitiremiyorum su mutlaka su içmek lazım çünkü yakıyor insanı.