bugün

(bkz: saygısız vegan) mangala davet edilmemiş isyankar yazar.
Biz kesmesek de illaki bir gün ölecek. Ulan ben bile ölecem bir gün. O yüzden fazla sey etmeye gerek yok. Yiyin gitsin.
Ben kasaptan alıyorum hayvan katliamına ortak olmuyorum.
Et yemezsek ölürüz aq. Ölmekle kalmaz nesli tükenen türlerden biri oluruz.
Şu kısacık hayatta sigara içme alkol zararlı et bilmem ne iyice sıktınız yeter artık.Vejeteryansanız vejetaryanlığınızı bilin.Size ot yemeyin diyen yoksa siz de boş yapmayın.
şu hayatta kurban kesmek kadar güzel bişey mi var dediğim gerçek.
şu hayatta kurban kesmek kadar güzel bişey mi var dediğim gerçek.
Eskiden hiç rahatsız olmazken son yıllarda henüz evrimini tamamlamamış bir vahşi tür olduğumu düşünüyorum. Et yerken vicdan yapıyorum. Tüm et yiyenler böyleyiz. Bildiğin gücünün yettiği başka bir canlıyı kesip yiyorsun. Vahşiyiz vahşi.
Et severim. Cinayet olup olmaması sikimde değil. Aç kalsam seni bile kesip yerim.
Etobur canlıların hepsi katil o zaman. salak salak konuşmayın abi. bitkiler de canlı ona bakarsanız, ot da yemeyin, öldürüyorsunuz güzelim yeşillikleri. hem katillik hem çevre düşmanlığı. siz en iyisi ölün aq. biz de kurtuluruz.
ilkokul fen bilgisi öğretilerine göre bitkilerde canlıdır, eğer hayvan eti yemek cinayetse sebzeleri yemekte cinayettir.
(bkz: meat is murder)
bütün aslanlar birer katildir.
görsel
protein eksikliğinden zihinsel fonksiyonları tam çalışmayan çakma veganlar tarafından uydurulan sözde gerçek. bu arkadaşlara en iyi cevabı restoranı önünde protesto yapan veganların önünde geyik kestikten sonra pişirip yiyen kanadalı restoran sahibi vermiştir:

`http://www.scmp.com/news/...cooks-and-eats-deer-front`

duyar kasmaya lüzum yok. gidin bi kebap ya da şiş yiyin. kendinize gelin.
cösöt yöyörsönöz .s.s
hic dusundun mu et yemedigin icin boyle oldugunu? ciddi ciddi soruyorum bunu.

yedigimiz a dan z ye her sey oncesinde bir canliydi. kani aksin veya akmasin.
tam bi saçmalık. etsiz bi dünya düşünemiyorum
bende sevmiyorum ama mecburriyetten.
Tadını beğenmemek, yemekten keyif almamak dışında bir sebeple et yemeyi anormal gören bir insan, 3 semavi dinden herhangi birine inanıyor ise şunu söylemek gerekir. Allah (c.c.) Tevrat, incil ve Kuran-ı Kerimde, insanlar hayvanların etini, süt ürünlerini yiyebilirler diyor. Siz ise bunu kabul etmiyor ve tersini söylüyorsunuz. Bu iddianızla Allah (c.c.)'ın hayvanlara acımadığını, şefkat göstermediğini, hayvanların hak ve hukukuna riayet etmediğini söylemiş oluyorsunuz. Allah (c.c)'ın bir kısım hayvanları etinden, sütünden ve derisinden istifa edilmesi için yarattığını belirttiği halde buna karşı çıkmak, şefkatini Allah (c.c.)'ın şefkatinden daha ileri derecede göstermek ciddi bir psikolojik rahatsızlıktır.
Valla bana kalsa bir koyunu yerim ama işte param yok. Yemeyen bana verebilir. Bir vejeteryan durumu.*
insan Eti yemek için birini öldürürsen cinayet olur sanırsam doğrudur.
he he amk et yemeyen yaşamayı bilmiyordur.
kendinize küfür ettirmek için uğraşmayın ve ''genelleme'' yapmaktan kaçının!
onlar da masum bitkileri yiyorlar. biz bitkilerin intikamını alıyoruz.