bugün

1 sene boyunca içen birisi olarak vereceğim tavsiyedir. bok için daha iyi, bu zıkkımdan uzak durun bırakması gerçekten çok zor.
Müziği açın ve keyfinize bakın , kan şekeriniz düştüğü için yemek yemek istiyceksiniz , yiyin yavaş çiğneyin tadına varın , 2 de bi saate bakmayın.

Not : içmeyin , içirtmeyin , kamu spotu.
eğer esrarın bağımlılığına inanıyorsanız içmeyin. zira bağımlı yapmayan bir nesnenin bağımlı yaptığına inanarak psikolojik olarak kendinizi çökertirsiniz.

gerçek tavsiyelere gelecek olursak;

kaliteli, mümkünse cam bong alın.
tırnak yememek için çözme işini kendiniz yapın.
müzik seçimlerinizi iyi yapın. kafa sikmeyen parçalara yönelin.
bol bol çikolata ve meyve suyu depolayın.
yanına alkol alırsanız daha güzel sonuçlara ulaşırsınız.
en sonuncusu ve en önemlisi yanınızda iyi muhabbet edebileceğiniz insanlar bulundurun.

not: esrar bulundurmak ve satışını gerçekleştirmek suçtur. ve esrar kullanmak en az xanax kadar sağlığa zararlıdır.
Bırakın.

Çoğu kişi "abi yea bu uyuşturucu değil ki kimyasal değil bu" vs gibi argümanlar üretiyor. Ağızlarına kürekle vurasım geliyor amk.
gemişte içmiş ve inanılmaz pis ortamlarda bulunmuş biri oalrak söylüyorum

lanet olası şeydir ,

"abi yea bu uyuşturucu değilki kimyasal değil " diye bunlar başlar uyuşturucuya sonra kesmez devamı gelir iğrenç bir yere sürüklenirsiniz,

bende tam o sürüklenme aşamasına gelmiştim ki aklım başıma geldi kurtardım kendimi.
nasıl içeceğimizi sizden öğrenecek değiliz.
Ayrıca 6 ayda 1 nedir ya 6 günde 1 deseniz anlariz.
(bkz: bok için)

edit: 3 sene içtim. ne oldu? boka sardım, zor topladım. içmeyin arkadaşlar. içmeyin dostlar. içmeyin çocuklar. boku sarın onu için daha faydalı. sonuçta içerisinde artık protein, vitamin var. bok kurusu için evet daha orginal.
Esrar içip ortalıkta marijuana içiyorum diye gezmeyin. Cool olmuyorsunuz. *
Bu doğadan geliyor zararsız triplerine girip her gün içmeyin, doğada zehirli bir sürü bitki var. Kapağı tekte düşüremezseniz bongun içindeki havayı tahliye edip kapağınızı almaya devam edin, arada banada güzellik yapın afiyet olsun.
Edit:iş bu entry özendiricilik içermemeltedir zararlı bir maddedir içmeyiniz, içenleri ihbar ediniz.
bok icin.daha az zararli valla bak.
sıvı takılacagınıza kuru takılın en iyisi hem az masraf hemde daha cabuk kafa hemde daha yakın ölüm.
sentetikten uzak durun.

bir de az için amk.
Doğal için. Kottan gidin.
tribe girecek adamla, konuşmayan adamla içmeyin. 3. dakika da uykunuz gelir sonra.
türk ceza kanunu,

MADDE 190. - (1) Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırmak için;

b) Kullananların yakalanmalarını zorlaştıracak önlemler alan,
c) Kullanma yöntemleri konusunda başkalarına bilgi veren,
Kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendiren veya bu nitelikte yayın yapan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

önemli not: yukarıda ki maddeleri okuduysanız problem yok. moderatörlerin el atması gereken bir başlıktır bu bilginize.

troll avcısı
troll dava etme ve kanun uygulama uzmanı

saygılar dilerim.
bu yolun sonu yoktur. bu yola girmeyin. hayatta güzel şeyler var. hayatınızı sevin.

çünkü sizin mahvolmanız bunu satanların hayatını güzel yapacak ve onlar emin olun siz ölürken krallar gibi yaşıyor.

he esrar öldürür mü? öldürmez. ama kolonya içtin mi de ölmüyorsun, içmeli misin?

esrarın bağımlılığı var mı? kişiden kişiye değişir. olmayacağınıza bir garanti yok.

öte yandan bağımlısı olmaktan korkacağı bir şeye zaten yaklaşmamalı insan.

hayat gerçekten bunun için fazla güzel. buna ihtiyacınız yok.

meraklı mısın kafa kırmaya? olabilirsin. herkesin bir tarzı var. alkolle de kırarsın içmeyi bildiğin sürece.

hem de 10 numara kırarsın.

ama o da birikim meselesidir. otla vakit kaybeden insan yakalayamaz o frekansı.

tavsiyem içmemenizdir. ben içtim de şunu kazandım diyen bi insan ben daha hiç görmedim hayatımda.

içmemenizi tavsiye ederim ama içene de ben kişisel olarak niye içiyorsun demem. adamın kendi bileceği iş. sefası da cefası da kendine.

sentetik hele de bonz içenler direkt döl israfı ama kusura bakmasınlar.
beyninizin kontrolünü siz alın kendisine vermeyin. yoksa mala bağlarsınız. bunalım müzikler açmayın, hatta sessiz ortamda olun ki antidepresan etkisi yaratarak kafanızın dinlenmesine ve resetlenmesine sebep olsun.

ha bi de öküz gibi yememeye çalışın. sizin için diyorum yani benlik sıkıntı yok *
(bkz: bonzai bom)