bugün

Ottur günahı yoktur, devam.
Haram maram hikaye kardeş. Takılın ya.
görsel

Allah iç emri vermiş, sen nasıl yasak dersin amk?
cimere sor birde istersen?
Yandaş isen helal muhalif isen haram.

Bazı bitkiler kamyon dolusu alem. içmedim, içmem, içmeyeceğim. Bu tür dokunaklı bilgileri arkadaşlarımdan ediniyorum.

Folyodan bir huni ve mümkünse ten kokulu olsun.

https://youtu.be/I45HHUEtBTs
--spoiler--
uyuşturucunun her türlüsü haramdır.
--spoiler--

o zaman dinde mi haram oluyor? Nasil oluyor ?
Benim yorumuma göre yüzde yüz haram, ama milyonlarca sözde müslüman buhari ne demiş ona bakar.
Buhari kim amk?
Allah sana akıl fikir vermiş aç oku kuranı kendine göre yorumla işte.
Bir sarma esrarlı sigara bir büyük devirmiş gibi kafa yapar. Etkisi 4 ila 8 saat arası sürer. Santral sinir sistemini ters yüz eder. iradeyi etkisizleştirir. içen kişilere Yaklaşık Alkolün gösterdiği etkileri verir. Bu yüzden haramiyet derecesi alkole eşdeğerdir.
Kafayı bulmak için alıyorsan haram ilacın etken, katkı maddesi ise helaldir.
Bazı sofilerin “ottur günahı yoktur” şeklindeki beyanlarını kendi kulaklarımla duymuşluğum vardır.

Demek ki onlara göre haram değil. Ehli sünnet vel cemaat sözü ağızlarından asla eksik olmaz.

Hatırlatmak isterim ki. Bir hadiste şöyle geçmektedir. Sarhoşluk veren her şey içkidir, her içki haramdır.
Yok, farz.

Saçma sapan bir karşılaştırmadır. insana zarar verecek bir şeyin helâl olacağını düşünmek ya troll olmaktan, ya da akıl tutulması yaşamaktan kaynaklı olsa gerek.
dostla içilirse helal, ehil olmayanla haram.
insana fiziken ve mental açıdan zarar veren herşey haramdır arkadaşlar. illa yazması gerekmiyor. şuur sahibi insansanız bunu bilirsiniz.
islam dinine göre taşıdığınız beden size ait değildir. Asıl sahibi yaratıcıdır. insanlar bu emanete iyi bakmakla mükelleftirler. Bundan dolayı bedene zarar veren şeylerden uzak durulur. Esrar ve türevleri ise yüzde yüz haramdır.