bugün

elin mısırlı kevaşesi için hüngür hüngür ağlayan recep tayyip erdoğan'ın, vahşice katledilen özgecan için sakin bir şekilde taziyelerini sunup geçiştirmesidir.

https://www.youtube.com/watch?v=lvMZmAmY3PA
özgecan arap olmadığı içindir.
özgecan aslan'ın ailesine başsağlığı dilemeseydi yine siz embesiller eleştirecektiniz.
adamın kızları ailenin evlerine gitti.
sizin chp'li vekil o çok sevdiğiniz aylin nazlıaka dans etti.

tutarsız embesil çocukları sizi.

edit: ayrıca ölmüş bir kıza "fahişe" diyip başka bir ölmüş kızı savunmak da tipik bir solcu klasiğidir.

edit2: lan ak partili falan değilim ama siz tutarsızların tuttuğu partiden de değilim.
Esma için oy uğruna ağlamıştı, demek ki özgecan'ın yeni oy kazandıracak potansiyele sahip olmadığını düşünmekte.
her seyi gectik ve rte nin aglamamasinda mi takildik? az duyarli olun abicim.
duygusallık olsun, oy getirir diye her acıklı olayın üstüne sik gibi atlayıp hemen ağlamaya başlayan akp'li bakanların da ağladıklarını göremedik.
karısıda megri megri ağlamıştı türk olduğu içindir bir türk onların gündemini meşkul edemez.
(bkz: recep tayyip erdoğan tipi suskunluk)
Rte nin ne denli karaktersiz olduğunu, halkını kandırmaya çalıştığını ve yüzde ellilik koyunlara hitap ettiğini bilmeyenler şaşırır. Ben şaşırmıyorum..
aslında bu rte' nin politik vicdanını ortaya koyar, vahşet ve ölüm var sonuçta, eğer kişi duygusalsa buna da ağlar. demek ki değer verdiği şeyler farklı. çünkü politik algısı farklı bence.
aslında ağladığı şey bir insan değil bir mısırlıydı orda. mısırlıları küçümsemiyorum sonuçta varsa vicdanın herkese üzülsün. ama yakınında olan senden olana daha çok üzülürsün.
demek ki rte' ye kendi vatandaşı başka vatandaşlardan yakın değil.
bir de eğer rte ağlasaydı bu duruma akp' liler de ağlardı o kadarda salak bir seçmeni var bu partinin.
iki kız da aslında umrunda değildir, sadece biri üzerinde çıkarı olduğu için ağlamıştır. sorun da zaten ağlaması değildir, bu kadar vahşice katledilmiş bir vatandaş için ülkenin başındakilerin duyarlılık göstermesidir. yoksa biz de biliyoruz ceylan derisi koltuklarda, trilyonluk köşklerde oturanların bir insana acıyıp gözlerinden yaş gelmeyeceğini.
ağlamayan bebeye meme vermezlermiş. demek ki bu radan oy çıkmayacak ki tayyip efendi uzaktan seyrediyor. tayyip efendi sen değil misin timsah gözyaşı döken, sen değil misin bulunduğun mevkii ve makamı çıkarına kullanan söylenecek çok söz var.. umarım vatandaş görecektir gerekli yumruğu sana sandıkta atacaktır.
var mı bir çıkarı da ağlasın ? işini iyi bilir uzun adam.
hayret ağlamak bir yana da,

daha henüz " bu özgecan'ın fıtratında var" açıklaması gelmedi mi?
oy getirmiyordu. tribünlere oynarken hedef doğru seçilmeli. timsah göz yaşı budur.
Bir siyasi figür olarak Rte nefretini ateşlemek için iki gencecik mağdur, maktul kızın ölüsünü yarıştırmak mı?

Bravo. Helal be...
aslında ağlasa oy getirirdi.
Bu adamın birileri için niye ağlamasını bu denli önemsiyorsunuz?. Kendisini günahım kadar sevmem aslında siyasetçileri genel olarak sevmem ama özgecan kardeşimiz bir vahşete kurban gitti.kadın ve çocuk tacizcilerini, eşlerini öldüren katilleri aflara boğan, indirimler sağlayan bu düzenin en üst kademesinde bulunan isim bu ağlamaması isteğimdir.
Vahşice öldürülen kız çocuklarına değil başka amaçlarla ağladığının ıspatıdır.
araları çok sevdiği içinmiş miş miş.

dedi ya bi ara ben arapları sevmesem bir arap kızıyla evlenir miydim diye!
güncel Önemli Başlıklar