bugün

cevabını hep merak ettiğim sorudur. ama nedense şimdiki zaman daha iyi gibi geliyo, eskiden hiç birşey yokmuş, ama eski zamanların şarkılarının daha güzel olduğu kesin.
cevabı eski zaman olan soru. hep öyledir hep de öyle olacaktır.
eski eskidiği için yani üzerinden zaman geçip değer kazandığı için daha güzel olabilir ancak hem her zaman böyle olmayabilir, hem de şimdiki zaman bir işi yaptığımız zamandır. geçmişi düzeltemeyiz, geleceğe gelmeden gidemeyiz ancak şimdiki zamanımızı güzel geçirmek mümkündür.
annem vefat edene kadar hayattan keyif alıyordum. annemin gidişinden beri, 7 senedir, Allah' a şükretsem, anneme beni hep sevdiği, benim geleceğimi dahil her zamanımı düşündüğü için teşekkür etsem de hayattan keyif alamıyorum. nefret ettiğim ders yüzünden istediğim bölümü okuyamadım, işi yapamadım. istediğim ülkelere gitmek istediğim zaman bir ton kağıt isteniyor. çok güven kaybına ve ihanete uğradım. hoşlandığım hiçbir kadın kalbime ve yatağıma girmedi. artık bomboş hissediyorum. anlamsız hissediyorum. sahip olduklarım için dua edip şükretsem de içimdeki karanlığı ve can sıkıntısını inkar edemem.
depresyonda olan biri için cevabı '' geçmiş zaman '' dır.