bugün

kendisini tanımamanızla sonuçlanırsa seneye evlilik fotoğrafını görebilirsiniz. covid salgını sürecinde, kendi mahallemde karşılaşıp yolun ortasında gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kocaman kocaman gözlerle gözlerimin içine bakakalmış vaziyette duran adamı maskeden dolayı tanıyamadım. tanıyamamam yetmezmiş gibi platonik ve takıntılı şekilde peşimde dolanan bir başkasına benzettiğim için gözleriyle karşılaştığımda suratına "ne bakıyorsun sığır?!" ifadesiyle baktığım için adam cümle de kuramadı. beş saniye kadar göz göze kaldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluma devam ettim. çok sonradan o olduğunu anladım. sonra evlenmiş zaten. tanıyıp da tanımazdan geldiğimi mi düşündü yoksa tanıyamayacak kadar sildiğimi mi bilemem. tavrımı yanlış anlayıp ağırına gittiği için evlendiyse üzülürüm, bu yüzden ölmeye gerek yoktu çünkü.
yolu değiştirmeye sebep olur.
karşılaştım. karşılaşıyorumda. evlenmiş iki çocuğu var. bazan kek yapıp getiriyor. ve hiç iyiki yada keşke demedim demiyorum. can sıkan değil iyi hissettiren bir durum olmalı.
Her zaman aklıma 1984'ün son bölümünü getiren hadise. Soğuk ve tatsız bakışlar. Yalan ve yapmacık sözler. Winston ve Julia'nın son karşılaşmaları.
-Seni ele verdim
-Bende
bugün de mi uyumayalım dedirten döngüsel gariplik.
dünyanın her yerinde her an olan bir şeydir, gülümseyerek insan olduğunuzu hatırlayın.
o kadar da buyutulecek birsey degildir. birbirini taniyan iki insan ölmediği surece karsilasabilir, cok normaldir.
ilk defa görüyormuş gibi davranırım ehehe.
https://www.youtube.com/watch?v=a0YwJK-e2aY
aynı muhit, aynı mekanlarda takılıyorsanız, elbet bir gün başa gelecek elim hadise. kalkıp gitsen olmaz otursan olmaz, selam vermesen olmaz versen olmaz, saçma sapan a.
Karşılaşmadım karşılaşmadım en gergin olduğum biriyle tanışmam gereken bir anda yanında o da olmasın mı.. Selamlaştık sonra ben tanışmam gereken kişiyle de tanıştım fakat ekstra gerginlik, sinir, stres..
Neyse bugün daha profesyonel davranırım diye düşünüyorumshrj.
her eski sevgilinin başına gelecektir.
Birisi merkez e çok gelmediği için, diğeri de merkeze uzak bir yerde yaşadığı için, ben de pek sosyal sayılacak biri olmadığım için karşılaşmıyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar