bugün

/ eski sevgilim:
- cancişimdi o benim.
+ ya olur mu benimki tatlişti.
- ya saçmalama o benim çok kıymetlimdi çoook.

di'li geçmiş zaman hikayeleri. insanın aklına -mış, -miş çekim ekleriyle lastik gibi sündürülüp mancınıkla atılası gelir daha da geçmiş zamanlara...
tozlu raflardaki eski defterler. hani kenarları kıvrışmış ve kabarmış kirden lekelenmiş makyajı akmış mürekkep dolu cümleler. kirli el yazılarıyla yukarı doğru yazılmış el yazıları. veresiyeden şapşıran bakkalın alacaklı defterinden de değersiz, sen; geçmiş zaman borçlusu.
führer'im yaşasaydı bu defterleri soğuk bir normandiya gecesinde bir güzel yakardı. bu eski sevgili ordusundan kurulu güçler birliğini önce nazi kamplarında esir eder sonra da şöyle hitap ederdi onlara:
- ulan yarinize yeterince çektirdiğiniz. belleklerini hala meşgul ediyorsunuz. ben de size çektirecem önce elizabeth'i sonra bayern münih üçlüsünü. sonrası allah kerim!...

gelsin en güzel fühsev sabunları ve bir führer şiiri;

artık eski sevgililer sabun oldu
gözlerimi de hem yakmıyor ki bu
istersen sana da göndereyim
faşist dostum mussolini kubuzu! *
edit: deneysel başlık. bu da tutmazsa sabunsuz havasahası.
(bkz: sabun olsan çekilmezsin)
eski sevgiliyle sevişmenin ardından gayet normal bir olaydır.
(bkz: kamyonu devirmek)
eski sevgilinin aslında eski olmadığını gösterir. eski olsa aynı banyoya nerde nasıl gireceksin? madem eski değil neden eski diyorsun?
aynı ortamda içiliyorsa, içtikçe eski hatıralar canlanıyorsa ve bir süre sonra kafa tamamen güzel olmuşsa o gecenin sabahında gerçekleşmesi muhtemel karşılaşmadır.
banyoda eski sevgilinin hayaliyle karşılaşmaktır.

halüsinasyondur.
banyonuz umuma açık bir yerse eski sevgiliylede karşılaşılır, eltin gillerlede...
(bkz: make up sex)
-ay kırk yıl düşünsem seni burada göreceğim aklıma gelmezdi ayol.
-ay kahrolma emi zaten ben burda değilim ki hayal görüyorsun salak, sana bu kadar içme derdim hep bak sonunda kafayı da yedin.
terk edilen sevgilinin (mağdure kız) evinde olağan içki gününde yaklaşık 15 kişi toplanmıştır, terk eden başka bir eski sevgili (fail kız) ise bir arkadaşla çıkmaktadır, içki su gibi akıp gitmektedir, banyo kapısı açık kızlar arada bir makyaj vs. için girmektedir, mağdure kız sana bakmaktadır, sen fail kıza bakmakta, fail ise yeni sevgilisine bakmaktadır, şekilli anlatım :

mağdure kız => sen => fail kız => yeni erkek

kafalar bi milyon olmuş gerilimden sonra kendini koridora atmışsındır, o sırada fail banyoya girmiştir, sen de dalarsın, eskiden pek bi samimi olduğun için yakınlık olmuş, saçına ve ellerine yeltenmişsindir, kız bir an boş bulunur ama toparlar kendini :

- napıyosun sen be canımı acıtıyosun

alkollü kafa ile daha sonra ne olacağını tahmin edemezsin, fail kız seni ittirerek çıkar banyodan bu arada seni takip eden mağdure banyoya dalar, ev onun olduğu için kapıyı kilitler, sarhoşluğundan istifade ederek seni boş küvete doğru yönlendirir, kafa bi milyon bi şeyler olur, elbetteki sevişme aşamasına gelinir. ancak bu kızı sevmiyorsundur kendini bilemeden içikinin verdiği halüsinasyonlarla beraber olursun.

parti çıkışında failin erkek arkadaşı beklemektedir, kafanı gözünü patlatır, lan sen benim sevgilimi niye taciz ediyorsun diye. (fail kız durumdan gayet memnundur)

sonuç olarak küvette seviştiğin için belin ağrır, dayak sonrası gözün mordur, mağdureye bir kez daha olmaz demen için, şu halime baksana bahanesi kullanılır, ama kurtulamamışsındır, mağdure koluna jilet atacak kadar arabesk moda girer, fail kız başka bir erkek daha harcamıştır, turnikeye girer, arkadaşlığın da acı bir şekilde son bulmuştur.

(bkz: based on a true story)

edit : lan neydi be
banyo filmine giden sevgiliyle karşılaşmaktır.

(bkz: biliyorum iğrencim)
(bkz: ama başlıkta öyle)
kişilerin üzerinde bornoz oldukça, ucuz atlatılabilir. bak yine de garanti vermiyorum.