bugün

kim ne derse desin, eski ve yeri olan bir sevgiliyse anneye sarılmak kadar yüreği enteresan bir duyguyla saran bir durumdur.
onu asla unutamıcak olduğunu bi kez daha anlamaktır.
o anki mutlulugu tarif etmek sanırım pek mümkün degil.
Edit: tüm gece uyku girmez gözlerinize , kokusunu icinize çekersiniz uzun uzun pencereden yansiyan ay isigiyla gecenin karanliginda gozlerıniz isildar susarsiniz ve birdaha kopmama adina sarilirsiniz sımsıkı.
eski sevgili vs ilk aşk şeklinde versusa sokulabilecek eylemdir.
Çok istediğim, yapamadığım, bir daha mümkün olamayacak eylem.
Şimdi başka birisi hayatında olduğundan, benim ikisine de saygımın sonsuz olduğundan belki de. Aslında çirkef biriyim,
istediğimi elde ederim. Ama konu o olunca imkansız. içimden sürekli bir ses bana o kızla mutlu olmadığını söylüyor, inanıyorum o sese. Elimden bir şey gelmiyor tabii. Kokusu için bile her şeyden vazgeçebilecek kadar seviyordum ben. Sarılmak, omzuna kafamı gömmek. Anne ve baba sevgisinden mahrum bırakılmış biri olarak bana en tanıdık gelen koku, ten. Ona çaktırmamaya çalışsam da, onsuz yapamayacağım çok açıktı. Sevgiye alışık biri değilimdir, çok sevildiğimi hissettiğimde kaçarım genelde, korkarım. Sadece o sevsin istedim, yokmuş öyle bir dünya.
Şimdi son bir kez sarılabileceğimi bilsem, bırakamamaktan korkuyorum.
Geri dönüşe ihtiyaci olduğunu gösterir sarilan kişinin.
Sevgilinin bıraktığı izler derinse adamı yerden yere vurur.
allah bana bunu yaşamayı nasip etti.
ayrılalı çok uzun zaman olmuştu, doğru düzgün görüşmüyorduk da zaten. ben askere gitmeden evvel telefon çaldı bilmediğim bir numara. komiser görüşelim demişti sanırım ailemden askere gideceğimi öğrenmişti. allah'ın sevgili kuluyum ya, aklıma da gelmedi değildi. ama ilk adımı sen atamıyorsun, ne der ne düşünür diye. tabanlarım kıçımı tost edercesine koştum gittim.
bir kaç saat gezindik. 4 gün sonra da birliğe teslim olacaktım.
biz onu la beraberken en fazla akşam 6'ya kadar kalabiliyordu yanımda. o gün tam 8'e kadar durdu. neyse ayrılacağız en son. bir daha görüşmeyeceğiz dedim. askerde istersen seni ararım demişti. tamam dedim ama ne o aradı ne de ben gerçekten aramasını istemiştim. zaten bir bahane bulup çıkmayacaktım telefonlara.

ne yapalım o zaman dediğimi çok iyi hatırlıyorum, sana bir son bir kez sarılmak istiyorum, ne umut edeceğim ne de umut vereceğim sana demişti. *
tama dedim, babam ve oğlumdaki herif gibi açtım kollarımı. * o kadar zaman birlikte idik, acı tatlı günlerimiz olmuştu ama o gün sarıldığımın sıcaklığını, tadını onunla beraberken dahi almamıştım. beş dakikadan fazla siyam ikizi gibi sarılı vaziyette kaldık.

ama ne sarılmak. *
her zaman yaptığım gibi son defa avucunun içinden öpüp onu arabaya bindirdim ve oradan ayrıldım. sahilde mal gibi saatlerce oturdum hatta son vapura yetiştim bu dalgınlığım yüzünden.

şimdi aklıma geldi de hey gidi hey diyorum.
peki şimdi ne kaldı geriye? hiç, koca bir hiç. her şey kendi zamanına güzel sonrasında ise bayağılaşıyor.

neyse buda böyle bir anımdır. *
Eskilerin yeri ayrıdır. Unut diyenleri anlamıyorum. insan kendini nasıl unutur? Acısıyla tatlısıyla gecen zamanları,yaşanmışlıkları... Ve son olarak yine gelse yine severim .
Artık hayatında başka biri olduğunu bilseniz de onunla uyumak,gitmek zorunda olsanız da ona son kez sımsıkı sarılmak,yapmazsanız pişman olacağınız şeydir. Çünkü aylarca hayaliyle uyandınız,kahvaltı ettiniz,okula gittiniz,eve döndünüz. Gözleriniz minnacık kalana kadar ağladınız.
son defa şarkısı eşliğinde yapılmalıdır.
Denemeyin. Duygusal çalkantı yaşarsınız.
Sevgiliyken sarılmaktan çok başkadır bu. Çok ayrıdır, özeldir. ayrıca allahiniz yok gece gece.
daha ilk entryi okuyunca bile tüylerimi diken diken eden durumdur kendisi. Ayrıyken işlerin daha da b.ka sardığını hissettiğiniz anda akla gelen fikriyat. (bkz: böyle kollarımı açaydım gitme diyeydim)
o kadar sıkı sarılmak ki tırnaklarını sırtına geçirip paramparça etmek piçi.*
(bkz: sen bihter ziyagilsin aptallık etme)

manyak mısınız? aloo. eski o eski. bitti attaa.

saçını başını yolmak istiyorummm!!!

edit: n'olursuuun geri dönn, n'olursuun sevgilim , hayatım nerdesiiiiğğnn. *

ikinci edit: yok öyle bişi!
sarılmakla kalınırsa iyidir güzeldir hoştur. yoksa boka sarar. bi bakarsınız yine sevgilisiniz.
Kötü, sen git ben bir iyi bulayım
Bulamazsam dönüp sana kurban olayım.
yine de eski sevgili olarak kalması muhtemeldir.
korkulandir.
Belkide en cok istenilendir. Ama onun ayriligi kabul etmis olmasi her seyin bittigini isaret eder. Siz sarildiginizda dunyanin tum acisini cekiyosunuzdur o an ama onun umrunda bile olmazsiniz. Eger bu aciyi kaldirabilecek kadar buyukse yureginiz sarilin degilse bulasmayin bile.
Iki acidan degerlendirilir.
1.si asik bakis acisi, bu durumda korkulur cunku sevgi varsa eger arada birakilamaz, terk edilemez yar. Birakmak istenmez o an. O an bir asik yarinin atan kalp atislarini dinler, hisseder. Doyamaz ona. Boyle olmamali bitmemeli der.
2.Si abaza bakis acisi, burda karaktersiz ve kisiliksiz olan erkegin nefsani arzularina yenilerek karsisindakini umursamama durumu vardir ona gore karsisindaki bir metadir. Bu durumda sarilan bir erkek, yarim dedigi kimsenin beline sarilip oksamasi ve goguslerini hissetmesinden oteye gidemeyecek seyler hissedilir.

Keske insan olanlarin alinlarinda insan yazsada diyojen gibi "adam aramak zorunda kalmasak."
saçmalıktan başka bir şey değildir.giden gitmiştir ve bitmiştir.kişiler arkalarına değil önlerine bakmalıdır mutsuzlukları hatırlayacağımıza önümüze ,bakıp mutlu olmalıyız.
sadece sizin ona sarılmanızdan ibaret olan bir hadisedir size sarılmaz bile onu geçin sarılıyomuş gbi yapmaya bile gerek duymaz can yakar denemeyin.
biraz güçlüyseniz bütün kemiklerini kırmak için gayet ideal bir yöntem.