bugün

kilodun bende kalmış.
Eskiligini bil biraz. Olur olmaz aklima gelmende ki gayen ne?
-..........
Yok ki lan.
Benim canımı acıttın ya Allah bir ömür canını acıtsın. Bu da sana bedduam olsun.
2 yılımız geçti, aklımda duygusal şarkı çalarken bile duygulanacak his bırakmadın. bu ne biçim son böyle.
Neden beni aldattin hani sen diğer erkeklerden farkliydin.
Geçen yılların, bıraktığı güzel anılar için çok teşekkürler. Seni unutmak istemiyorum ancak sen kafamdayken ben büt müt veremem. lütfen bir süreliğine terket kafamı.
iyi ki gittin, yaptığın en hoş davranıştı. Minnettarim.
ruhun kevaşe yapacak birşey yok .
eski sevgiliye söyleyecek bir şey yoktur. arkasından 3 ihlas 1 elham, benim gibi biriyseniz içkiden iki yudum yere dökerek uğurlanmalıdır. ayrılmak ölümdür. ha belki şu olabilir ayrılmak yerine ikimizden birinin ölmesini tercih ederdim.
kurguladığın yalanlarınla baş basasın artık saygılar.
rüyamda seni gördüm gerizekalı rüyaların tersinin çıktığına inanmak için muazzam zaman.
gel, içelim.
gel son kez bi adamakıllı sevişelim, sonra yine nefret edersin benden.
''çok özlüyorum özlemimin yoğun olduğu çoğu zaman seni hissediyorum sanki. sende o an beni düşünüyormuşsun gibi hissediyorum '' demiştin ve gerçekten o anlarda bende seni özlüyor olabilir miyim diye sormuştun.
ben hiç cevap vermemiştim.

keşke şunları söyleyebilseydim sana

bende hissediyordum seni. aynı durumda olduğumuzu anlayabiliyordum bir şekilde senin gibi

uzun zaman oldu ama hala dinlediğim şarkılarda izlediğim filmlerde seni buluyorum. ne üzülüyorum artık heba ettiklerimize ne de pişmanım yaptıklarımdan. ama malesef kalbimde gizlendiğin yerden çıkarıp atamıyorum bir türlü. her gün evden çıkarken seni görecekmişim gibi çıkıyorum. çok bağlanmışım sana. bu bağı koparamıyorum.

yine de bu bağa rağmen farklı bir yol çizdim. her şey farklı olabilirdi tek sözüme bakardı evet.
ama unutma yıkılma sebebi benmişim gibi görünse de bu enkaz senin suçun.
yok arkadaş. değiller senin gibi işte neyini anlamıyorsun.
Beni son sevvvdiğin tariiih ne seeevgiiilim?
çok sevil lan.
sevilmek güzel şey.
Canım üzgünüm ama ayrıldık diye değil yanlış anlama, seni kullandığım için.
iyi ki beni terk ettin lan. verilmiş sadakam varmış.
Senin kedi fobinden nefret ediyordum.
Bir daha ver yine sikerim afettmem, erik gibi hatunsun.
sevdim seni sebepsiz sevemedin beni şerefsiz.
gelmişini geçmişini, alanını verenini, çekenini çıkaranını, altını üstünü, sağını solunu doğunu batını, güneyini kuzeyi, kalemini silgini, defterini çantanı, saçını başını, elini ayağını, götünü başını, önünü arkanı sikeyim senin emi...

ohhh rahatladım yav, kimse kusura bakmasın böyle şerefsize iltifat edemezdim
genel olarak diğer teki bulunmadığı için boğazda düğümlenen, söylense bile bir fayda sağlama olasılığı zayıf olan sözdür. bahsi geçen arkadaş sözü iç rahatlatmak ya da geri dönmek umuduyla söylemek istemektedir. bu yüzden birinci ihtimalde deşarj olacak ve ikincisinde hüsrana uğrayacaktır, fazla alternatifi yoktur.