bugün

yeni sevgiliyi aldatmaktır. dönecekseniz yeni sevgilinize dönün. *
dönülmez büyük yüzsüzlüktür giden gitmiştir artık dönülürse çok büyük problemler ortaya çıkar ve kızın trip atma yüzdesi iki katına çıkar.
okuduğun bir kitabı ikinci kez okumaktir.

sonunu bile bile hemde.
dönülmez büyük yüzsüzlüktür giden gitmiştir artık dönülürse çok büyük problemler ortaya çıkar ve kızın trip atma yüzdesi iki katına çıkar.
Ilk basta iyi hissettirse de en ufak bir sürtüşmede eski konular, sorunlar ortaya yeniden cikacaktir. Bu yuzden tavsiye edilmez.
ex den next olmaz . ben bunu bilir bunu söylerim.
Az kullanmışım lan düşüncesiyle geri dönüp biraz daha kullanma isteğidir.
bir an da karşına çıkarsa aynı duyguları hissedebilirsen neden olmasındır.

not: ben de eskiden olmuştu, otobüse binerken görmüştüm, o otobüs bekliyordu, ben de tesadüfen oradan geçiyordum, saçları değişmişti, kestirmiş saçlarını... önce durakta 15 dakika konuşmuştuk, hiç değişmemişsin hem içimde hem dışın, aynı çizmeleri giyiyorsun saçın iyice uzamış, aynı sigarayı içiyorsun demişti, sonra eve gidip sevişmiştik, sonra ağlamıştık, sonra 3 ay kadar öyle gitti, sonra ne olduysa ha hatırladım neyse yalan olduk bu sonuç.

edit.

not: bir anım daha var onu da daha sonra ekleyeceğim.
madem dönüyorsun niye hala eski sevgili diyorsun dediğim olaydır.
dünya bir yuvarlak, tarih bir tekerlektir. ikisi de döner.(biri tavuk) ilki batıdan doğuya, ikincisi hep ileriye doğru. tavuk bir döner, horoz bir öterdir. ikisi de kesilir. biri kılıçla(döner kılıcı) ve ince, diğeri pıçakla ve vakitsiz. dünya, tarih, tavuk, horoz. hepsi insan eliyle işlenen birer cinayettir. ve cinayet mahalline sadece katil değil, bazen maktül de döner. literatürde buna ‘eski sevgiliye dönme sendromu’ denir.
bir şey 2 kez olmaz. 2 kez olursa devamı da olur. (bkz: suna)
(bkz: eski sevgiliyi döndürmek)
geniş bir mide gerektirir...
Olmuyor tekrar denemeyin.
yalama olmak.
yani çirkin olucak ama kustuğunu geri yemek gibi bir şeydir.
cok yanlis bir karardir. hicbir sey eskisi gibi olmaz, yipranirsiniz.
Okunan kitabı tekrar okumak gibidir.
bile bile lades.
yapmayın etmeyin asla ilki gibi olmuyor.
ölüyü mezardan çıkarıp öpmeye benzer.
çaresizliğin öteki adı olan vasat durum. bir adam/kadın eski sevgilisine dönüyorsa yokluktandır keke başka bir şeyden değil tabi bide eski sevgilisi dönsün diye ağlayan tipler var ki onlara kalbimle ağlayıp götümle gülüyorum asdsfdgjk oğlum bu kadar mı çaresizsiniz lan ahahaah. böyle eski sevgilisi dönsün diye ağlayan adam yüzde doksan gizli gaydir başka bir şey değil.
çok natural, eski sevgiliye dönmektir.

ayrıldığınızda ölecek gibi mi oldunuz? acıdan kıvrandınız mı? bir de ilişkiniz uzun süreli olduğu için daha da mı yıkıldınız? "sonsuza kadar kaybettim" hissine mi kapıldınız?

çözüm kolay.

gidin barışın. neden ayrıldığınızı "hatırlayınca" koşarak uzaklaşacaksınız oradan.
izlediğiniz filmi tekrar izlemektir.
Zavalliliktir. Eski olduysa zaten uyumayan, olmamis bir seyler var demektir. Ona dondugunde ne olacak? Sana cok mu farkli bir hayat yasatacak? Ya da sen ona daha mi fazla guveneceksin? Birbirinizi daha mi cok seveceksiniz? E hayir. O zaman ne manasi kaldi ki ayni hatayi tekrar yapmanin?

(bkz: tükürdüğünü yalamak)