bugün

eski sevgilidir adı üstünde yine de arar, sorar, seviyorum ama yapacak birşey yok der.
izin vermez kız hayatına baksın.
Kötü ama bir o kadar da gerçekleşen durumdur. Ne yaparsa yapsın, tamam hayatım cümleleriniz devam eder. Gün gelir ailenizi karşınıza alırsınız, ancak canınızı yine yakacak olan o sevdiğni sandığınız eski sevgilinizdir. Toplum arasında takıntılı şizofrenik durum olarak nitelendirilir.

En kötüsü yakınlarınız bu duruma aldırış bile etmez, oysaki derdiniz çok ama çok büyüktür sözlük.
Uc gune bir adama umut veren kevasenin oyunudur.

cevremde boyle bir yigin erkek var adamlarin hayati sikildi haberleri yok oyuncak gibi oynuyorlar. bes yil bekleyeni gordum kevase besinci sevgiliyi degistirdi arada gelip bir parmak bal calip gidiyor belki de beside bekliyordur.
az önce başıma geldi zaten. çocuk mesaj attı konuştu konuştu durup dururken " numaranı engelliyorum" dedi sustu . Bütün sorunlular da beni bulur.
Yeni sevgilisine hicbir zaman tam olarak asik olamayacak erkektir.
sevmekten vazgeçmeyen erkektir.
(bkz: silik olup tekrardan yazar olmak)
doğrusunu yapan erkektir.
Değeri bilinmeyen erkek olabilir.
erkek sahiplenir, bu yüzden sahiplendiğinden kolay kolay vaz geçemez. vatan için toprak neyse erkek için de sevgili odur. ama eski sevgili; adı üstünde eskidir. artık geri dönmez dönse de eskisi gibi olmaz. o kutsi bağ bir kere kopmuştur artık.
garanticidir. ya yeni kız şişmanlarsa, saçmalarsa, mala bağlarsa, vermezse... ihtiyatı elden bırakmayan kişidir.
Kızın vajinası dardır.
bağ kopmuyorsa sevgili eski değildir.
Erkek değil, kadın koparmak istemiyordur. Sahiden buna inanıyor musunuz?
bağını koparamadığı her saniye kendisine keder olarak geri döner.