bugün

acaba şuan ne yazayım?
nasıl bir ayar vereyim?
kendimi nasıl affettireyim?
acaba yeniden olur mu?

gibi soruların yüzünden sözlüğe entry girememe nedeninizdir. ne güzel rahat rahat yazıyordum önceden mına koyim nerden çıktın ki sen? *
belki çırpınışlarımla dolu entrylerime rastlar..belki ben bu yazıyı sana yazdım başlığına girdiğim o devasa entry yi görür(hani ona yazdığım..) belki hala nickinin altından silmediğim entry mi görüp küfreder;belki de içi cız eder..
tanım: belkilerle yaşamayı sağlar. ama yaşama umudu verir işte.
edit: biraz önce burda bi entry vardı o nerde? anaaa başlık bana kaldı.. *
edit2: her entrysini okurum ama anlamasın diye beğendiklerime farklı zamanlarda artı oy veririm** *
edit3: böyle bi entry yi anca eski sevgili eksiler ama o benim ki olamaz sanırım..*
sozluk sayfasi acik durup girdigi her entry kontrol edilmek suretiyle kisisel mesaj cikarma pesinde kosulabilir.
kötüdür ya. aslında takip etmiyorsundur onun yazdıklarını ama sol frame i takip ederken öyle başlıkların birinin altından çıkıverir. sonra gördüğün entry sinde istesende istemesede o yazar hakkında bilgiye tıklarsın. acıdır usta. *
ENTRYLERiNDEN ÜSTÜNE ALINMA DURUMLARI YARATIR iÇTEN iÇE.
hadi bi tanesi olsa neyse, bunların bazen üçü beşi birden online oluyor, işte o zamanki acı tarifsiz.*
(bkz: ağlayayım mı devrilen yıllara)
böle durumlarda 'hani nerede' diye soru öbekler yöneltir insan kendisine. gözleri arar bazen, bazense 'bunu bana yazmış dur ayar veriyim' dedirtir, kanımca. *
''çokta fifi'' dedirtti.
(bkz: sözlükten birine aşık olmak)