bugün

sözlükte 'eski sevgililer' ile alakalı binbir çeşit başlık var. hatta 'eski sevgilinin osurması' başlığına bile rastlayabilirsiniz.
peki ya eski sevgiliniz yoksa. ne yani? şimdi ben mi osurucam?
acınası bir durum değil mi?
çoğu kişinin "keşke" diye düşüneceği cümle.
(bkz: nihilizm)
çık dısarı cebinde ki parayı son kurusuna kadar dagıt dedirtecek kadar harika bir hal.
yaşın kaç olduğuna göre yorumu değişen durum.
(bkz: eski sevgilinin ölmemesi)
abazalığın tavan yaptığının göstergesidir.
güzel bir durum olup kesinlikle abazanlıga bir delil degildir.

malum kişi hali hazırda tek sevgili bulup onunla omrunun sonuna kadar idare edebilir degil mi? bu sayede eldeki tek sevgili bırakılmadıgı için eski sevgili olmayacaktır.
erkekler icin imkansız gorunuo da söyle eli yüzü düzgün bi kızın gururla söyleyebilecegi bi cümle.ama elbette eski sevgili oluosun, eski sevgilin oluo 13 yasında görücü usulu evlenmiosan bu devirde.hem aşk kötü bi şey değil ki, insan hayatında bir kez asik olmaz ki... sanirim kendimle celisiorum.
Boşluk hissi veren olay.

Yok yani allah allah. Yok öyle bişey. Siz nerden aldınız?
sözlükte eski sevgiliyle ilgili açılan 1 ton başlığa entry girmemize engel olur.
olsa da eski diyebilsek sözünü akla getirir. örn.: kendim.
çok da can sıkıcı bir durum değildir. sevgisiz kalsanız ya da kaldığınızı düşünseniz de aynı zamanda ilişkinin getireceği stres yorgunluk gibi dertlerden de uzak kalırsınız.

edit: dertleri oluyo di mi? benim hiç olmayınca dert konusunda bir bilgim yok :/
Sevgilinizin sizi kıskanacağı birinin olamaması demektir.

Ssm.
Akıllı olunduğunu gösterir ya ilkinde doğru kişiye doğru zamanda hamle yapılmıştır ya da yapılacaktır.