bugün

üzücü haber.
2. defa evlenip boşanarak sana tur bindirmesinden iyidir.
Üzücü haberdir.

O da bişey mi benimki evlendi lan?
(bkz: flörtüm sevgili yapmış)
Eski sevgililerim yıllar önceden evlendiler, geçenlerde bir tanesini gördüm boyum kadar çocuğu var. Utandim ben hala bekarım onlar ikinci çocuğu ne zaman yapsak diye düşünüyor. Yaşlanıyo muyum sözlük.
insanın empati yapınca yapınca bile içi burkuluyor... Hayat çok garip...

Haberi alan için iç burkan; eski sevgili içinse güzel bir olaydır.
Düğününe bile gittim.nişanlanmasını ilk kutlayanlardanim.ama hakkini yiyemem,cok ziyaretime geldi psikolojik tedavi sürecimde*
buna yakın bir olay geçmiştir başımdan.Çok koyar hemde çok...
Arkadas hortlatmayın şu başlıkları.

Az kaldı hissediyorum ben de karşılaşcam o sahneyle. O an ne hissedeceğim hiç bilmiyorum. Çok garip bi tecrübe olacak belli.

Allah yardımcınız/yardımcımız olsun.

Çok da abartmayın olm dünya hali.
şaka maka karşılaşacagım durum.
evliliğe attığı bu ilk adımda, kalbinde biriken umut kırıntılarının, karıncalar tarafından ağır ağır götürülmesi hissini yaşatır. Artık tamamen eskimişsindir, belkide hiç hissedilmemişsindir.
başıma gelen durumdur.

Sevmiyorsanız eğer pekte ırgalamaz. Fakat tam tersiyse..
Epey süre komaya girebilir, basiretsiz düşünebilirsiniz.
Rüyalar görebilir, uykulardan zar zor uyanabilirsiniz.
Kendinize özen göstermezsiniz.
Yemek desen yok..
Dünya yansa da sorun yok.
bazen insanın işine gelir.

böylece canı sıkıldıkça, ilgiye ihtiyaç duydukça, kısacası bi yerleri kaşındıkça, dürtüklendikçe size sarma ihtiyacı duymaz. kafanız dinlenir. oh mis. allah mesut etsin.
Vurdu ve gol olmadi. Baksin yoluna ben ne sevdalar eskitmisim.
Umutlarinda tukendigi noktadir. Ama zamanla buna da alisilir zaman alistirir.
Hayırlı olsun.
(bkz: nikah masası)

(bkz: ümit besen)

sonun başlangıcıdır.
Mutlu olur inşaallah ne diyelim.
özetlemek gerekirse
makata kaçan şemsiye ☔ nin bulunda konum itibariyle açılma gibi bir durumu olmaması. bu konuda bilim spor ⚽ sanat camiası da aynı görüşteler..
Herkes yoluna bakacağından normal olandır.
murat sen misin ?
Ona yüzük satan kuyumcunun vitrinini dağıtayım.
acı verici durumdur. Fakat hayırlısı odur. ne diyelim,Allah mutlu etsin.
demek ki hala gideri varmıştır. gittiği yere kadar bizde.
Eski sevgili olmuş birinin ne yaptığı beni ilgilendirmez artık. Eski olmayı kendi seçmiştir çünkü. Daha fazla eskiyemez o yuzden. Allah mesut etsin derim.
an itibariyle başıma gelmiş olay..5 yıl birlikteydik 5..facebookta zaman tünelimde kabak gibi çıktı önüme(evet hala arkadaşız),işin garibi önceden hep ara ara bu anı düşünerek endişelensem,intiharın eşiğine gelceğimi düşünsem de pek depresif bi havaya girmedim açıkcası..çocuk doktor,tip olarak iyi olmasa da efendi birine benziyo,onu benim kadar yıpratmayacak biri gibi dışardan bakınca,profilini de inceledim baya,herhangi bi sıkıntısı yok gibi..zaten birbirimizin ağzına sıçtık ayrılırken,hep yorulduğundan bahseder huzur istiyorum durulalım artık derdi,beni ve ilişkiyi değiştirmeye çalışırdı,aradığı huzuru verebilecek biridir umarım..ama aklıma takılan tek konu bu çocuk kesinlikle onun aşık olacağı türden biri değil,mutlu olacak evet ama yavan bi mutluluk gibi bu biraz..umarım ben yanılırım da pişman olmaz,pişman olacaksa da bir an önce anlar..bunu hiç okumayacaksın biliyorum ama umarım olabileceğin en mükemmel insanla birlikte geçirirsin ömrünü,benim gibi iflah olmaz bi piç çıkmaz evlenceğin kişi,ve inşallah senin için en mükemmel insan da bu çocuktur..ne çektirdik be birbirimize,herşey gönlünce olsun..buarada umarım kızın/oğlun sana benzer,merak etmiyo değilim fotoğrafları